Jump to content

DOWNLOAD BMW ROAD MAPS 2015 - harti CIC, NBT, CCC, MK3, MK4


Recommended Posts

Se poate posta din nou versiunea pentru modelul CCC Business cu harta Romaniei convertita de la Mercedes / Audi ? Am cautat-o pe tot topicul iar singurul torrent pe care l-am gasit nu are seed-eri. As aprecia foarte mult.

 

PS:Am un Seria 3 E90 din 2007 iar computerul de bord este modelul CCC

 

O seara faina.

Link to comment
Share on other sites

Se poate posta din nou versiunea pentru modelul CCC Business cu harta Romaniei convertita de la Mercedes / Audi ? Am cautat-o pe tot topicul iar singurul torrent pe care l-am gasit nu are seed-eri. As aprecia foarte mult.

 

PS:Am un Seria 3 E90 din 2007 iar computerul de bord este modelul CCC

 

O seara faina.

Vorbeste cu cristian1979
Link to comment
Share on other sites

Poate nu am intrat unde trebuie, dar am intrat pe gpsp....net sa nu fac reclama intentionat, si am gasit urmatoare informatii despre business 2016 :

Daca am gresit cu ceva va rog sa ma corectati :D

P.S varianta custom bmw 2016 mercedes maps, nu merge de nici o culoare, am stricat 2 dvd-uri.

 

Varianta de aici merge perfect.Am testat chiar eu.Poate ai alt tip de navigatie.

Link to comment
Share on other sites

salut,

 

am incercat sa ma lamuresc, cautand pe google, care este diferenta intre aceste versiuni (move, motion, dar mai ales in professional si premium )

 

detin un bmw f10 din 12/2011 si are navigatia initiala (europe premium 2011i).

as dori sa fac update insa nu stiu daca pot alege intre premium sau professional, care e diferenta dintre ele, si de ce pe ebay gasesc FSC doar pentru premium si nu si pentru professional?

Link to comment
Share on other sites

Aiurea ca au impartit hartile de Premium in 2, practic cand pleci in Europa trebuie sa ai kitul la tine, sa schimbi harta..

Ma intreb daca la masinile care vin cu harta asta preincarcata e la fel...

Nu trebuie sa schimbi nimic daca pui estu si mergi in vest ai toate drumurile principale si orasele , eu am est si am fost germania italia si nu am avut probleme

Link to comment
Share on other sites

@Ionut_Cosmin cred ca esti dus cu pluta,In loc sa-i multumesti lui SKW ca face treaba in locul tau tu ce faci i-l jignesti.

In mod normal trebuie sa primesti suspend pentru treaba asta.

”il” este gramatical corect pretenas!...baga un pic de gramatica!!!...si eu cred ca esti dus cu pluta...la limba romana!

Cu ce ajuta el? Postarea initiala despre Road Map 2016 a fost a altcuiva. El nu a facut altceva decat sa-si de niste aere si atat: ”vezi bai fraiere ca nu stii sa folosesti forumu, ia uite la mine ca io stiu” vedetisme de 2 lei de aici rezultand cocalarismul de bucuresti la care faceam referire...Suspend? Eh...crezi ca ma poate arde undeva aceasta forma comunista de cenzura atata timp cat eu trebuie sa primesc si sa accept dojenele nesimtite ale unui individ care nu este cu nimic mai presus de etica bunului simt!...Doar traim intr-o tara cu totul si cu totul intoarsa cu fundul in sus!

Edited by Ionuț_Cosmin
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.