Jump to content

DOWNLOAD BMW ROAD MAPS 2015 - harti CIC, NBT, CCC, MK3, MK4


Recommended Posts

Am revenit cu detalii, am reusit sa fac un dvd ptr navi CCC , harta luata de pe prima pagina ptr Profesional care vad ca merge, mai exact am descarcat EUROPE PROFESSIONAL 2015 e pe 3 dvd si am instalat dvd nr 3 care ma interesa pe mn si vad ca merge , am facut proba la mn in Galati si e functionala (ms pe aceasta cale initiatorului topicului).

Am incercat si varianta hartii comprimate de Mercedes si am facut dvd-ul insa nu-l citeste, cand il bag in navi imi tot da in continuare mesajul ala de insert disk, intrebarea este daca are cineva CCC si foloseste una din cele 2 harti comprimate respectiv cea de audi sau de mercedes ca sa stiu daca ma mai chinui sa fac dvd-uri ca si asa am stricat ieri de-a blank-uri :)))

Alta chestie ce ma intereseaza ptr cei care au varianta DVD si si-au facut dvd-uri cu harti la ce viteza scrieti dvd-urile cu imageburn?

O alta intrebare ar fi se poate face harta sa se vada mai de aproape, sau doar unde sunt hartile mai complete, sau asa arata pe CCC? De functionat vad ca functioneaza

post-35562-0-60049600-1450520633_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Am incercat si varianta hartii comprimate de Mercedes si am facut dvd-ul insa nu-l citeste, cand il bag in navi imi tot da in continuare mesajul ala de insert disk, intrebarea este daca are cineva CCC si foloseste una din cele 2 harti comprimate respectiv cea de audi sau de mercedes ca sa stiu daca ma mai chinui sa fac dvd-uri ca si asa am stricat ieri de-a blank-uri

 

O alta intrebare ar fi se poate face harta sa se vada mai de aproape, sau doar unde sunt hartile mai complete, sau asa arata pe CCC? De functionat vad ca functioneaza

 

Varianta Mercedes / Audi este pentru navigatia mica (M-ASK). La CCC merge NUMAI Professional.

Zoom se da din rotita (iDrive) - rotesti la dreapta sau la stanga sorcerer.png

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Buna seara , am gasit un bĂŁiat la mine in oras care imi spune ca imi da un Dvd si ca nu imi mai trebuie cod fsc !!! Este posibil sau abereazĂŁ ? Masina este un BMW f10 Navi mare

 

harta pentru cic premium nu incape pe "un DVD"...daca nici macar atat nu stie...te las sa tragi singur concluziile :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Salut,

am citit in mare parte toate posturile din acest topic, insa tot nu reusesc sa-mi dau seama ce link din prima pagina trebuie sa accesez pentru update la navigatia actuala de pe masina mea (2012). Detin e60LCI 2007 cu navigatie business mica si unitate DVD pentru cd-ul de navigatie, fara usb. VIN CX80216. Am citit toate etapele pentru a scrie dvd-ul , mai am nevoie doar de link-ul corect, daca ma poate ajuta cineva, in plus m-ar interesa Romania cat mai detaliata si Europa de Est, nu ma intereseaza sa fie 2015, dar sa fie mai actuala decat a mea 2012. Multumesc anticipat!

Link to comment
Share on other sites

Multumesc #Cristian1979 si #zyonbv pentru ajutor, am instalat harta custom de la mercedes si merge totul perfect, foarte detaliata,cel putin la nivel de strazi. As mai avea o intrebare, oare pentru a se vedea pozitia pe harta 2D ce trebuie facut,update la soft? am navi business mica normala pe e60

 

ma refer la ceva gen poza, nu stiu exact daca e 2d

post-74290-0-65865500-1450725713_thumb.jpg

Edited by sorin_e60
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.