Jump to content

Produse curatenie pentru interior


mmneg

Recommended Posts

Nicidecum, Rejuvinator este exact ca un ulei lipicios, eu l-am intins cu mana cu manusi chirurgicale, prestine clean vine ca o solutie care curata uleiul ala lipicios de pe scaune, eu l-am luat de frica pentru ca ziceau multi ca s-au chinuit sa stearga rejuvinator cu apa calda si etc si de abia a iesit, tot la fel ca nu cumparasera prestine clean. La sticla cu Prestine Clean i-am pus un "fas-fas" din ala de geamuri, o sa repet procedura dupa ce vine caldura, in principiu cel mai indicat este sa faci vara sa fie cald.

 

Procedura o repeti la cat vrei tu, undeva la 3 luni rezista bine, in vara asta se fac 2 ani de cand am facut eu ultima oara :)), imi e asa urat cand ma gandesc.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 6 months later...

am si eu aceeasi intrebare: cu ce curat partile interiore din plastic ale portierelor murdarile cu incaltamintea la urcarea si coborarea din masina?

 

 

https://www.amazon.co.uk/gp/product/B0044090GC/ref=oh_aui_detailpage_o01_s01?ie=UTF8&psc=1

 

asta e ceva senzatie , restaureaza plasticul , il curata , inegreste si e f antistatic , am facut bordul cu el acum o luna , pe langa faptul ca a restaurat culoarea neagra nu am mai sters praful de pe el ca inainte , la fel si la portiere efectiv nu se murdareste , nu ramane patat , spatele scaunelor inainte se murdarea daca luam pe cineva in spate , acum nu mai vad urme ...nu credeam reviewurile dar am zis sa incerc si chiar e wow , am facut si plasticele la motor cu el si au ramas curate si negre f mult timp , nu stiu cum reuseste sa respinga praful in halul asta

Link to comment
Share on other sites

eu folosesc de câteva luni produse pt curatat la interior si spuma activa de la kimicar si pot spune ca sunt multumit. Nici nu sunt scumpe rau, cica ar fi italiene, au o gama variata pt plastic, piele,textile, etc.. si importatorul este de pe langa București in Bragadiru. Au si magazin acolo, eu nu am ajuns la ei, am facut comanda pe net
Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.