Jump to content

am revenit cu acte in regula E60 530D


crazydriver

Recommended Posts

Dupa cum spuneam in titlu, am revenit dupa o absenta de o luna.

noua achizitie un E60 530D 2004 cu 90.000Km la bord adus din germania.

poze momental le voi pune pe cele care au fost pe mobile, ca nu am apucat sa fac altele voi reveni cu poze maine daca imi va permite timpu.

226969[/snapback]

cu tot cu tva te-a costat 32000??!?!?!

Link to comment
Share on other sites

piele, incalzire in scune, scaune sport incalzite electrice cu memorie, trapa, navi profesional + tv, cutie aut., mag. de cd, xenon, comanda vocal.

consuma 11,6-12% in oras, nu prea am iesit cu ea la drum lung inca.

230949[/snapback]

In primul rand sa o stapanesti sanatos si fara incidente!!! In al doilea rand , te-am intrebat cat consuma pentru ca am un prieten care are 530 d si spune ca ar consuma 9-9.5 la suta, iar eu am un 525d care consuma atat!!! Iar pretul pe care l-ai platit mi se pare incredibil de mic!!! Felicitari!!! Cand o sa-mi schimb masina la tine apelez!!! A mea e din 2005 luna a7a si am platit cu toto cu leasing vreo 45000 de euro!! E inca in garantie ce e drept, dar mult cred!!! e full otion!!

Link to comment
Share on other sites

lasa ca-si ia el si scaune confort nu ? :)

231006[/snapback]

 

Dane momentan ma multumesc scaunele sport, dar nu se stie, daca voi schimba scaunele le voi schimba doar cu masina cu tot, si la scaune confort se preteaza un septar, asa ca............. :blink:

Link to comment
Share on other sites

In primul rand sa o stapanesti sanatos si fara incidente!!! In al doilea rand , te-am intrebat cat consuma pentru ca am un prieten care are 530 d si spune ca ar consuma 9-9.5 la suta, iar eu am un 525d care consuma atat!!! Iar pretul pe care l-ai platit mi se pare incredibil de mic!!! Felicitari!!! Cand o sa-mi schimb masina la tine apelez!!! A mea e din 2005 luna a7a si am platit cu toto cu leasing vreo 45000 de euro!! E inca in garantie ce e drept, dar mult cred!!! e full otion!!

231235[/snapback]

 

multumesc, cat despre consumul prietenului tau 9-9,5% poate in mers mixt si urban si extraurban cam pe acolo se incadreaza. Sa stii ca nu este diferenta intre 2,5 si 3 la consumcel putin la mine nu a fost sesizabila, can a venit masina mea, a mai fost adus si un 525d acelasi an, tot drumul din germania pana in romania sa alimentat la fel maxim 1-1,5 sa fi bagat mai mult in 530d.

Link to comment
Share on other sites

Dane momentan ma multumesc scaunele sport, dar nu se stie, daca voi schimba scaunele le voi schimba doar cu masina cu tot, si la scaune confort se preteaza un septar, asa ca............. :)

231271[/snapback]

eu am scaune confort pe 530xd. sunt super ok.

nu am trapa in schimb :blink:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.