Jump to content

Vand E90 LCI diesel X-drive sedan


cristie35

Recommended Posts

fabricatie 10 noiembrie 2009

2000 diesel 177cp 4x4 M-pack int/ext de fabrica

toate interventiile doar in reprezentanta bmw.Caiet de service la zi.

jante de iarna 17 style 194 cu gume noi

jante de vara 18 style 193

filtru de particule inlocuit in germania la 180 de mii km

Masina este inscrisa definitiv ,taxa de mediu platita (euro4)

dotarile masinii le gasiti in PDF-ul atasat

pret 13.000

Edited by cristie35
  • Like 8
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Multi fac minim 50 mii de km pe an in Germania. Ca sa nu zic ca sunt si care fac peste 70 mii.

Deci 40 de mii pe an e o nimica toata.

Te corectez puțin, nu cu rĂŁutate și sunt perfect de acord cu tine, nu "mulți" ci "majoritatea" fac ĂŽn Germania ĂŽn jur de 50.000 pe an, celelalte sunt "preparate" fie de turci fie de bĂŁieții care le aduc.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Si cu taxa cum faci?Il pacalesti si pe asta ce cumpara de la tine? O recuperezi tu dupa ce vinzi masina noului proprietar?Ce tare esti!Dar stai linistit,gasesti tu nasul,unul tot asa ca tine!!!

tu ai idee despre ce vorbesti ??

 

sau te bagi asa in vorba fara nicio treaba ?

 

daca taceai macar sperai sa ajungi vreun filosof, asa ai scuipat cu fata-n vant !

 

TIMBRUL DE MEDIU (TAXA DE POLUARE) NU SE RECUPEREAZA !

Link to comment
Share on other sites

Superba man!!!

 

Pt cunostinta generala, in DE ei nu cumpara diesel decat daca fac de la min 30.000km in sus pe an. Am adus masina si cu 75.000km pe an, si am vazut una cu 90.000pe an; si vv de masini gen touareg passat etc si nu gĂŁlbenele taxi...

 

Va tzuc

Edited by nettoVerkauf
  • Like 3
  • Downvote 6
Link to comment
Share on other sites

1440831443[/url]' post='2288779']

Pt cunostinta generala, in DE ei nu cumpara diesel decat daca fac de la min 30.000km in sus pe an. Am adus masina si cu 75.000km pe an, si am vazut una cu 90.000pe an; si vv de masini gen touareg passat etc si nu gălbenele taxi...

 

 

 

Aha,deci in germania nu găsim un diesel de 2-3 ani sub 200 de mii,pentru că așa scrie pe bmw club.

 

Lol.

 

 

 

Că ai adus tu numai petarde de acolo,e altă poveste...

Edited by sbircris
  • Like 5
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.