Jump to content

BMW vechi vs modele noi...


Sile

Preferati modelele mai vechi de BMW(pana in 1995) sau cele mai noi(1995-2007)??  

752 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • 1 month later...
  • 1 month later...

1.Incearca tu sa fierbi buruienile si sa le bei sau poate ai si incercat deja ca daca tot ai venit cu ideea.

2.Bordul de e60 nici nu se compara cu bordu` ala foarte vechi.

3.Cu siguranta ai alege si tu e60 asa ca nu fi contra bordului de e60 si e90.

4.Astea gen:era frumos la vremea lor....nu imi spune mie ca era era,toate erau...mai uita-te si ce iti cere titul topicului.

post-6678-1262213393_thumb.jpg

post-6678-1262213403_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Toate sunt frumoase. :)

 

Singurele Într-adevãr urâte sunt bordurile de E36 compact.

 

Multora li se par urâte bordurile maºinilor mai noi pentru cã sunt obiºnuiÞi sã vadã interioare chelioase la maºinile mai noi.

Un interior cu multe opĂžiuni Âşi piele aratĂŁ superb.

Link to comment
Share on other sites

Vrei sa spui ca un bord de bmw din anii 80` e mai frumos decat un bord de e60 respectiv e90?

apropo nu pot sa beau buruieni,pot sa le mananc doar.

Bmw-urile din 80` nici nu se compara cu astea din 2000 incoace...

Nu raporta modelele vechi de la bmw cu modelele noi de la bmw, raporteaza-le la concurenta de atunci, si uita-te la noul A4 si la E90 care ti se pare mai frumos,mie sincer bordul noului A4 "mi se pare mai de BMW" decat bordul la E90.

Link to comment
Share on other sites

Bun deci cu buruienile m-am lamurit...am vrut sa glumesc dar nu te-ai prins.

 

Raportat la ani bordurile din '80 au fost mai apreciate ca cele din 2000 exact exemplul care l-ai pus tu.

 

Toate sunt frumoase. :)

 

Singurele ĂŽntr-adevăr urâte sunt bordurile de E36 compact.

 

Multora li se par urâte bordurile maşinilor mai noi pentru că sunt obişnuiţi să vadă interioare chelioase la maşinile mai noi.

Un interior cu multe opţiuni şi piele arată superb.

 

Corect! Dar sunt putin austere si spartane fata de cele vechi.

 

Bordul de compact e un esec total. Bangle?

Edited by michael
Link to comment
Share on other sites

Toate sunt frumoase. :D

 

Singurele Într-adevãr urâte sunt bordurile de E36 compact.

 

Multora li se par urâte bordurile maºinilor mai noi pentru cã sunt obiºnuiÞi sã vadã interioare chelioase la maºinile mai noi.

Un interior cu multe opĂžiuni Âşi piele aratĂŁ superb.

Ai perfecta dreptate Ciupanezu,multi sunt obisnuiti cu bordurile de e36,e28,si asa mai departe pentru ca astea sunt cele mai populare modele in Romania(modele mai vechi),borduri de e60 cu face-lift sau e90 cu face-lift dar care sa fie si dotate nu se prea gasesc...

Bordul de a4 ti se pare frumos mai frumos de cat bordul de seria 3? :lol: :) :) :)

Ce iti poate placea mai mult la a4 decat la seria 3?

Link to comment
Share on other sites

Toate sunt frumoase. :)

 

Singurele Într-adevãr urâte sunt bordurile de E36 compact.

 

Multora li se par urâte bordurile maºinilor mai noi pentru cã sunt obiºnuiÞi sã vadã interioare chelioase la maºinile mai noi.

Un interior cu multe opĂžiuni Âşi piele aratĂŁ superb.

 

Nu ma referam la interioare chele ci la calitatea materialelor si la cum sunt asezate toate pe acolo prin bord. Uite la astea care ti se pare mai frumos?

 

Eu sunt cu bordul de Audi nu sari la gat la altul :lol:

Edited by Cosm1n
Link to comment
Share on other sites

Cum sa fie urate ma? Ai baut buruieni? Ce ai? Interioare mai putin reusite sunt la e60-90.

Am inteles ideea dar nu mi-a placut ca m-ai luat asa tare :) ...daca zic ceva de masinile din anii 70`-80` asa va enervati....chiar nu stiu de ce...(au fost si au trecut)

si eu am glumit cu tine...chiar nu am nimic cu tine...din plictiseala...si mai am emotii de revelion sa fie totul ok(poate ma intelegi sau nu)

 

Toate sunt frumoase. :)

 

Singurele Într-adevãr urâte sunt bordurile de E36 compact.

 

Multora li se par urâte bordurile maºinilor mai noi pentru cã sunt obiºnuiÞi sã vadã interioare chelioase la maºinile mai noi.

Un interior cu multe opĂžiuni Âşi piele aratĂŁ superb.

 

Nu ma referam la interioare chele ci la calitatea materialelor si la cum sunt asezate toate pe acolo prin bord. Uite la astea care ti se pare mai frumos?

 

Eu sunt cu bordul de Audi nu sari la gat la altul :D

Nu sar la gatul nimanui dar suntem pe un forum BMW ai uitat :D ;) ?

Bordul de pe a4 mi se pare foarte ''inghesuit'' cu foarte foarte multe butoane ce faci daca mergi cu 220km/h mai ai timp sa te uiti la butoane? :lol: si navi-ul e aiurea pur si simplu e aruncat acolo :D ...a4 vrea sa fie avion dar nu poate :) :) ...volanul de pe audi e nasol,fara gust,zici ca joci Need for speed :D

Bordul de pe seria 3 impune respect...si mai ales o eleganta greu de egalat...navi-ul mare superb...finisajele nici nu se compara cu cele pe pe audi...

Link to comment
Share on other sites

Cel de BMW ĂŽmi place mai mult.

 

Mai simplu Âşi mai spartan. :)

 

Fiecare cu placerile lui, eu am zis ca interiorul noului A4 mi se pare mai de BMW, eu il consider o evoluite a celuia de pe e46 bordul e orientat spre sofer ceea ce era specific bmw-ului.

Ca si bordul de R8 si cel de e36 poate nu sunt cele mai bune poze dar dupa parerea mea seamana foarte mult.

Edited by Cosm1n
Link to comment
Share on other sites

Fiecare cu placerile lui, eu am zis ca interiorul noului A4 mi se pare mai de BMW, eu il consider o evoluite a celuia de pe e46 bordul e orientat spre sofer ceea ce era specific bmw-ului.

Ca si bordul de R8 si cel de e36 poate nu sunt cele mai bune poze dar dupa parerea mea seamana foarte mult.

 

AratĂŁ miÂşto bordul de R8, ĂŽnsĂŁ nu comparĂŁm bordul unei asemenea maÂşini cu un seria 3 E90.

Dacã punem o pozã cu bordul unui M6 ºi bordul unui R8, nu cred cã unul poate fi numit mai frumos decât altul.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.