Jump to content

Modificari E60


vl20sas

Recommended Posts

MA INVATA SI P MINE CINEVA SAMI ATASEZ POZA MASINII AICII IN STANGA?SUNT NOU P FORUM...

235163[/snapback]

 

Sus in dreapata ai My Controls si acolo ai Personal Profile si de acolo iti pui si poza si semnatura si ce mai vrei.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 year later...
  • 4 months later...
  • 1 month later...
:) gata am reudit am facut totul

am filmulete dar nu stiu cum sa le pun

dati un link ceva sa va arat

 

deci mai pui filmuletele cu ai facut sau nu?

 

ce s-a intamplat cu vl20sas? ca nu l-am mai vazut pe forum, a vandut masina?

Am vazut in ultimul timp foarte multe E60-uri de Valcea la vanzare, si multi hakeri tot de Valcea care "s-au dat la fund" :)

Glumesc bineinteles :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
:bashwall: gata am reudit am facut totul

am filmulete dar nu stiu cum sa le pun

dati un link ceva sa va arat

 

deci mai pui filmuletele cu ai facut sau nu?

 

ce s-a intamplat cu vl20sas? ca nu l-am mai vazut pe forum, a vandut masina?

Am vazut in ultimul timp foarte multe E60-uri de Valcea la vanzare, si multi hakeri tot de Valcea care "s-au dat la fund" :)

Glumesc bineinteles :unsure:

 

Buna seara,

Eu sunt din valcea,nu sunt haker,nu am vandut masina si citesc pe aici zilnic,numai ca nu mai am posturi nu inseamna ca m-am dat la fund.

<_<

Link to comment
Share on other sites

Buna seara,

Eu sunt din valcea,nu sunt haker,nu am vandut masina si citesc pe aici zilnic,numai ca nu mai am posturi nu inseamna ca m-am dat la fund.

<_<

 

 

salutare domnu' ... ma bucur sa te mai vad pe aici :) ce mai face dieselarul tau M5? :bashwall: ai mai pus ceva pe el in ultimul an? oricum ma bucur sa vad ca te-ai calmat cu masina ca de prin 2006 (parca) cand ai inceput cu nebunia aia de e46 si pana anul trecut ai avut ceva treaba :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Buna seara,

Eu sunt din valcea,nu sunt haker,nu am vandut masina si citesc pe aici zilnic,numai ca nu mai am posturi nu inseamna ca m-am dat la fund.

<_<

 

 

salutare domnu' ... ma bucur sa te mai vad pe aici :) ce mai face dieselarul tau M5? :bashwall: ai mai pus ceva pe el in ultimul an? oricum ma bucur sa vad ca te-ai calmat cu masina ca de prin 2006 (parca) cand ai inceput cu nebunia aia de e46 si pana anul trecut ai avut ceva treaba :unsure:

 

 

pai nu am mai umblat la masina,m-0am lasat de sportul asta:)am inbatranit:))

Link to comment
Share on other sites

Buna seara,

Eu sunt din valcea,nu sunt haker,nu am vandut masina si citesc pe aici zilnic,numai ca nu mai am posturi nu inseamna ca m-am dat la fund.

<_<

 

 

salutare domnu' ... ma bucur sa te mai vad pe aici :) ce mai face dieselarul tau M5? :unsure: ai mai pus ceva pe el in ultimul an? oricum ma bucur sa vad ca te-ai calmat cu masina ca de prin 2006 (parca) cand ai inceput cu nebunia aia de e46 si pana anul trecut ai avut ceva treaba :blink:

 

 

pai nu am mai umblat la masina,m-0am lasat de sportul asta:)am inbatranit:))

 

 

hehehehe... buna explicatia :blink: ai pierdut ceva din efervescenta inceputului :wub: chiar as fi curios sa-ti vad live masina... :bashwall:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Seara'

A trecut ceva vreme de cand nu am mai scris aici , cred ca 2 ani aproape.

M5-ul diesel sa dat de mult,acum m-am mutat pe Mecedes,dar nu imi mai vine sa o demontez.

 

O sa vina in curan si un X6 pe care cu siguranta il facem X6M :twoup:) macar optic

 

 

Seara buna va doresc

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...
  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.