Jump to content

VAND BMW 420d 2013/09


hornetb

Recommended Posts

A fost lovita pe dreapta sau de ce sta capota asa ?

 

Capota era/a fost deschisa, imi cer scuze :)

Masina nu a fost lovita, garantez. Se poate verifica. Vine 7-arul, de asta este de vanzare.

 

pretul este obligatoriu :excl:

 

... aici, nu pe autovit

 

Imi cer scuze si iti multumesc ca ai lasat totusi anuntul :)

 

Pretul: 29 500 Euro

 

Misto masina dar slabe pozele. Cand faci poza cu telefonul barem tine-l si tu invers, ca doar nu-s poze de selfie :)

 

Multumesc, masina e superba, intr-adevar :) Imi cer scuze pentru poze, sunt de doi lei, intr-adevar, pacat c-am facut masina de ras :)

 

Probabil a fost deschisa capota, dar nu prea poti sa iti dai seama din pozele alea profi

 

Asa este, a fost deschisa. Imediat pun alte poze putin mai reusite sper :p

 

Vinzi o masina la 20k+ euro. Pune poze cu ea complet, din toate unghiurile, detaliate. Sau macar spune ca masina e lovita.

 

De fapt, e o masina cam la 30 000 de euro ... Sigur, special pentru tine pun imediat pozele, cu siguranta esti interesat de ea, ca altfel ma gandesc ca nu te bagai in seama rautacios ("spune ca masina e lovita") si aiurea :)

 

Faci niste afirmatii fara sa ai vreo treaba, este ca si cum eu m-am baga in seama la un Lamborghini...in fine, iarta-ma ca-ti raspund la fel, ma opresc :)

  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

putin probabil sa se vanda pe forum totusi critica nu poate fi decat constructiva pt tine :thumbsup: .

 

 

Ai dreptate, putin probabil sa se vanda pe aici, oricum cine vrea o astfel de masina stie s-o caute pe autovit/olx :)

Sunt de acord cu critica, dar cand isi are rostul si cand e formulata de bun simt, cum au zis ceilalti doi colegi de mai sus.

Cand spui deja "sau mai bine spune c-a fost lovita" sau cum a formulat-o omu' de mai sus, fara niciun interes fata de masina (inafara de a comenta nefondat)...n-are rost :)

Link to comment
Share on other sites

putin probabil sa se vanda pe forum totusi critica nu poate fi decat constructiva pt tine :thumbsup: .

 

O cumpãrã omu' care m-a somat sa spun ca-i lovitã, acum cã, vãzând pozele ºi "cunoscãtor" fiind, s-a convins cã nu-i lovitã, cã ãsta era micu' impediment :p

  • Like 5
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.