Jump to content

BMW furat in Bulgaria


Catalinu

Recommended Posts

bafta in gasirea masinii.Imi pare rau de ce ti s-a intamplat ,eu am fost de vre-o 10 ori in bg.si nu am avut probleme (desi am stat cu ceva emotii in privinta masinii dar am cautat numai hoteluri de 4 stele cu parcare platita si cu bariera si nici asa nu am stat linistit).Oricum m-i s-a parut o japcareala mai mare ca la noi in momentul cand nu gaseam hotelul un taximetrist imi zice ca ma duce el ptr. 10 euro,si zic nu trebuie sa ma duci ca sunt cu MASINA MEA dar poti sa imi spui cum ajung,moment in care cred ca m-a injurat si a plecat .Am gasit in final hotelul la aproximativ 500 de metri pe o alee laterala . Edited by alexwrc
  • Like 2
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Am deviat de mult,unu plânge pentru mașină,alții ar fute o cioară bulgarească..lol.

da,este cam trist ca omul este afectat de furtul masinii si unii se gandesc cum sa f*ta o receptinera in WC-ul de la loby-bar (chiar daca are sifilis -da este buna boss!!!) :no:

  • Like 3
  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

Oricum m-i s-a parut o japcareala mai mare ca la noi in momentul cand nu gaseam hotelul un taximetrist imi zice ca ma duce el ptr. 10 euro,si zic nu trebuie sa ma duci ca sunt cu MASINA MEA dar poti sa imi spui cum ajung,moment in care cred ca m-a injurat si a plecat .Am gasit in final hotelul la aproximativ 500 de metri pe o alee laterala .

assa fac , niste scarbe infecte , e o foame cronica acolo , nu cred ca sunt mai saraci ca Ro , doar mai fomisti .

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Am deviat de mult,unu plânge pentru mașină,alții ar f*te o cioară bulgarească..lol.

Orice antireclama produce si efecte inverse, e valabil si aici. Mi-a zis unu pe fb, dupa ce a vazut cazul, ca se va duce special la velico, se va caza la hotelul respectiv si va incerca prin toate mijloacele sa buleasca receptionera...ca i a cazut cu tronc !

  • Like 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Orice antireclama produce si efecte inverse, e valabil si aici. Mi-a zis unu pe fb, dupa ce a vazut cazul, ca se va duce special la velico, se va caza la hotelul respectiv si va incerca prin toate mijloacele sa buleasca receptionera...ca i a cazut cu tronc !

inteleg doar ca scopul ar fi sa o faca sa spuna ceva de masina colegului ....

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.