Jump to content

M550XD


Acero99

Recommended Posts

de unde le scoateti frate??

"masina adevarata" , avut si E46 a avut si E93 toate au fost masini "adevarate"

@Ace felicitari ,din pacate nu pot sa vad pozele am firewall mai ciumeg la munca dar sunt convins ca masina arata superb :p

Alex,din partea mea era un compliment!!

Nu stiam de e46,sunt prea boboc,de asta am zis de e60

  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

astazi a fost o zi superba

 

am fost de dimineata sa las actele la traducere autorizata dupa care am fost sa trec masina pe rol si de acolo am plecat direct la service pentru :

 

- revizie completa ( filtre OE + MANN si ulei BMW Shell 5W30 )

- placute fata / spate + senzori

- stergatoare Bosch

 

Am plecat de la service cu treaba pana in Militari , pe Iuliu Maniu in zona Valea Lunga dupa ce am plecat de la semafor mergand cu 40-50 la ora , noapte - ploaie - trafic aud brusc BUM si o zdruncinatura imensa , trag pe dreapta in 10m , 2 gume pe pana instant .

 

Prima oara cand patesc asta de cand am carnet de conducere .

 

2 anvelope Pirelli Pzero dot 0415 aruncate la gunoi .

 

http://s26.postimg.org/jkaqhg255/20160204_213920_Medium.jpg

 

http://s26.postimg.org/p5sk7rdg9/20160204_213929_Medium.jpg

 

http://s26.postimg.org/c31j28cm1/20160204_213941_Medium.jpg

Link to comment
Share on other sites

Superba zi,intr-adevar..dar totusi cum ai facut pana la ambele..numai ca ai dat peste ceva ca altfel nu imi explic. Si sa ma laud,dar doame fereste totodata,eu nu am facut pana niciodata de cand conduc(peste 10 ani) :-D

Edit:superba masina,sa o conduci sanatos!

Edited by SB25GAS
  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

nu am dat peste nimic era o groapa lunga pe verticala si adanca dar ingusta

eu am patit ceva similar la o roata , anvelopa a atins buza gropii si a fost taiata efectiv , tu ai avut ghinion mai mare din pacate , groapa nu era adanca dar probabil margini ascutite .

Link to comment
Share on other sites

sper sa fie doar anvelopele sa nu fie fisurate jantele , nu am mai avut energia necesara sa verific , pur si simplu am tremurat de nervi tot drumul pana acasa ( 30km cu 40 la ora cu 3 tipuri de jante pe masina - 20 pe spate si 19 si 18 pe fata )

la mine au scapat , stai linistit ca rezolva autosoft tot , cel mult deformare pe interior dar se indreapta fara probleme :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.