Jump to content

inca un F10 pe aici :-)


CNT

Recommended Posts

D045792

 

Mutlumesc.

masina e din aug 2013, obosita pana acum pana la 109.000km

Dotari .. destul de standard, fun mi s-a parut standheatingul :-) si ledurile din semnalizari.

Un view superficial, dar lucrurile mici fac diferenta :-)

Edited by CNT
Link to comment
Share on other sites

foarte frumoasa. sa o stapanesti sanatos. culoare foarte frumoasa, dotari destule (peste mediu)...farurile iti spun de la o posta ca este un facelift...e tare faina...

care a fost pretul brut sau net? vreau sa fac o comparatie cu a mea care este tot din 2013 tot august avand in plus pachet m si in minus cluster 6wb si faruri led.

sper sa nu fiu luat la rost ca am intrebat de pret.😊

Link to comment
Share on other sites

Salut colegi !

Multumesc pentru gandurile bune si ma bucur sa vad ca avem gusturi asemanatoare :-)

Culoarea : aici am avut o restrictie de la sotie ..a zis alba, alba am cautat :)))

Pret : probabil unii vor spune ca prea mult, insa mi s-a parut ok.. masina aratand fix ca in poze, plus ca mi s-a oferit si un an de garantie pe partea mecanica.

29 k€

 

Cand m-am exprimat ca nu are prea multe dotari m-am referit si la aspectul canapele bej, night vision si ... cel mai dureros pentru mine : nu am acces la portbagaj din spate :(

In rest.. inca citesc manualul de ultilizare.

 

Am fost si "dezvirginat" de hoti : in prima saptamana am ramas fara embleme la roti.

Am comandat acum de la chinezi 20 de buc.. sa fie :))

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

 

Am fost si "dezvirginat" de hoti : in prima saptamana am ramas fara embleme la roti.

Am comandat acum de la chinezi 20 de buc.. sa fie :))

 

Superba masina, sa o stapanesti sanatos si sa te bucuri de ea.

 

Nu vreau sa iti stirbesc din bucuria achizitiei insa din experienta personala de posesor de F10 care il tine parcat in locuri publice iti spun ca dupa emblemele de la roti pot sa urmeze emblemele fata si spate, oglinzile, etc. Si p-astea din pacate nu le mai gasesti la chinezi atat de usor, emblemele de 2€ nu se potrivesc.

 

Sa iti scrii repede oglinzile, chiar daca nu ai ajuns inca la inmatriculat.

Link to comment
Share on other sites

Nu stiu exact cum se numeste optiunea pentru acces in portbagaj, in mod "normal" pe la cotiera as fi avut acces acolo. sau canapelele se rabatau.

 

legat de suspensia sport, e ok .. insa inca nu am ajuns prin romania cu ea. La vara voi ajunge :-)

Edited by CNT
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.