Jump to content

inca un F10 pe aici :-)


CNT

Recommended Posts

Doamne fereste, la ce nivel s-a ajuns...nu mai pun si eu aceasi intrebare cu locul in care locuiesti dar chiar sunt curios in ce zona stai si cred ca o ajunge si colegii care stau prin zona.

 

Wow...au actionat ceva si e clar ca a fost cineva care se pricepe...

 

Ai apucat sa faci casco la masina?!

Edited by ckh
Link to comment
Share on other sites

Masina este a mea. Asa arata incepand de astazi, raspundeam mai devreme pe forum insa am stat in telefon cu asiguratorii, dezbateam la ce service sa merg.

Vedem maine ce rezultate voi avea.

 

"violul" a avut loc in Berlin - 2km fata de centrul orasului..

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Vezi ca are Acero un CIC la un pret f.bun ... asta asa ca sa incepi sa le aduni sa le pui la loc.

Nu crezi ca e asta motivul pentru care se fura aceste lucruri, nimic impotriva lui acero , nu il cunosc nu ma cunoaste , dar faptul ca se cumpara volane , cic si alte chestii aduse din "germania " alimenteaza aceste intamplari , imi pare foarte rau de ce i sa intamplat colegului nostru , sper pentru el ca are casco , dar cumparand din surse necunoscute tip ebay sau mai stiu eu de unde alimenteaza si incentiveaza hoti. In italia este un fenomen destul de intalnit mai ales la milano , sunt curios unde locuieste colegul nostru.

Inca odata imi pare rau , doar niste caini ar putea sa faca asa ceva unei masini pentru 2-3000 de euro :(((((

  • Like 3
  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

mai repede ma asteptam sa imi spui ca stai in bulgaria...

urat rau de tot...

le.as taia mainile la astia. dar decat palma si degetele.

 

Masina este a mea. Asa arata incepand de astazi, raspundeam mai devreme pe forum insa am stat in telefon cu asiguratorii, dezbateam la ce service sa merg.

Vedem maine ce rezultate voi avea.

 

"violul" a avut loc in Berlin - 2km fata de centrul orasului..

a incercat sa iti fure si ceasurile din bord sau nu vad eu bine?

Edited by selena
Link to comment
Share on other sites

Politia mi-a zis ca in seara respectiva au avut loc 10 furturi similare pe audi, bmw si mercedes.

Da, am asigurare. Locatia a fost Berlin Germania

 

au incercat.. este un virtual cockpit.. dar doar au spart geamul.. nu au terminat treaba.

Link to comment
Share on other sites

Nu crezi ca e asta motivul pentru care se fura aceste lucruri, nimic impotriva lui acero , nu il cunosc nu ma cunoaste , dar faptul ca se cumpara volane , cic si alte chestii aduse din "germania " alimenteaza aceste intamplari , imi pare foarte rau de ce i sa intamplat colegului nostru , sper pentru el ca are casco , dar cumparand din surse necunoscute tip ebay sau mai stiu eu de unde alimenteaza si incentiveaza hoti. In italia este un fenomen destul de intalnit mai ales la milano , sunt curios unde locuieste colegul nostru.

Inca odata imi pare rau , doar niste caini ar putea sa faca asa ceva unei masini pentru 2-3000 de euro :(((((

Daca nu-l cunosti pe Acero si nu stii de unde are CIC de f10, abtine-te.

Edited by lucianWRC
  • Like 5
  • Downvote 9
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.