Jump to content

BMw angel eyes potcoava


Emanuel1995

Recommended Posts

post-72890-14617792185072_thumb.png

Astea sunt pe un e92 pre-rest , ledurile se gasesc pe aliexpres sau era un baiat din brasov care le vinde,eu am avet ocazie sa le fac gratis , binenteles platind decat ledurile dar imi trebuie masina zi de zi si am amanat.lucrul cel mai greu este sa deschizi farul , acesta se deschide in cuptor (varianta cea mai usoara )sau cu pistol de aer cald , foarte frumos vine pe masina , dar restul farului sau cel putin inelele de la angel trebuiesc vopsite negru , cel mai frumos vine pe modelul lci avand si semnalizarea cu led , top

  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Acestia sunt ai unui coleg de forum din Italia, lucrarea a costat 200ââÂŹ plus leduri dar sunt foarte frumosi ,alt coleg a preferat negru acesta este un gri inchis , merg pe e90 dar trebuie sa specifici daca nu gresesc asa iti da inelurile potrivite , daca gasesc si filmul celuilant coleg care spre deosebire de acesta a facut totul singur il public aici ;)

 

Astea sunt cu interior negru http://uploads.tapatalk-cdn.com/20160427/0e677cdd9b33fe1a09fcd46a32d466dd.jpghttp://uploads.tapatalk-cdn.com/20160427/b057401f4a8c0b92f8d5c0676004e7d9.jpg

Edited by Daniel86
  • Like 1
  • Downvote 5
Link to comment
Share on other sites

Ce mortale sunt <3 ,poti sa imi faci legatura cu el ? sau exista service care fac asa ceva ?

Pot sa iti fac rost de nr de telefon de la aceasta firma , in Romania din pacate nu stiu pe nimeni :( :(

Imi cer scuze pentru eventualele greseli gramaticale, scriu pe mobil cu tapatalk si am prostul obicei de a citi dupa ce am publicat ;) ;) in pluc nu folosesc unele litere pentru ca nu dau bine ,cateva exemple ĂŁ Ăâş

Edited by Daniel86
Link to comment
Share on other sites

Buna ziua la toti ,as avea o rugaminte am vazut pe net un bmw 320 ce arata superb ,o sa va las poze cum arata ameu si cum arata ala ,vreau sa ii fac farurile la fel ,cine ma poate ajuta ,de preferabil judetul Arad ,Timis sau Hunedara ,Multumesc !

 

 

sa nteleg ca ai bmw cu volan pe dreapta? d aia suntem vazuti ca fiind cocalari dragi colegi...

  • Like 7
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

esti rau,din poza putem vedea cum si un bmw pe dreapta ii aduce o fericire nespusa omului.

ce ai tu cu fericirea lui? :))

 

acum serios, nici eu nu sunt de acord cu asa ceva, dar crezi ca daca il tragem noi de urechi pe aici o sa il vanda maine si sa isi ia ceva pe stanga? niciodata....inainte sa se gandeasca ca are farurile concepute pentru circulatia pe partea stanga el se gandeste la angel eyes potcoava...ce sa faci .... asta e..

Edited by CosminE46
  • Like 5
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

esti rau,din poza putem vedea cum si un bmw pe dreapta ii aduce o fericire nespusa omului.

ce ai tu cu fericirea lui? :))

 

acum serios, nici eu nu sunt de acord cu asa ceva, dar crezi ca daca il tragem noi de urechi pe aici o sa il vanda maine si sa isi ia ceva pe stanga? niciodata....inainte sa se gandeasca ca are farurile concepute pentru circulatia pe partea stanga el se gandeste la angel eyes potcoava...ce sa faci .... asta e..

 

 

iti iei un golf 5 , opel , skoda... nu dom'le , tre sa fie bmw

  • Like 2
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Am facut eu operatiunea la mine la e90. Lupe + angel eyes in farurile originale. Este greu, munca multa, si costa aproximativ 250 euro. Lumina mai multa decat la farurile originale, cel putin pe faza lunga, cu lupele de 3". Referitor la angel eyes, nu pune f30 look daca tu ai e90. Si nu iti lua masina cu volan pe dreapta, daca la noi in tara masinile au volan pe stanga.
  • Like 7
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.