Jump to content

BMw angel eyes potcoava


Emanuel1995

Recommended Posts

Salut ,tot cu tot cu manopera te-a costat 250 euro ? in farurile originale ,adica halogen nu ? ti-o mai trebuit si calculatoarele nu ? nu o sa pun f 30 ,doar ma interesam ,si pe dreapta am luat-o pentru ca eu is obinuit sa conduc mai mult pe dreapta ca pe stanga

 

 

Trebuie sa intelegi ca nu e bine si nici corect, ceea ce ai facut si mai mult ... nici ceea ce doresti sa faci.

Link to comment
Share on other sites

N-are rost sa-l omoram cu pietre. Mai bine incercam sa ii deschidem ochii sa invete. E mai bine pentru el, si nu il ultimul rand, e mai bine si pentru noi.

Sunt de acord, dacĂŁ cineva greseste nu inseamna ca nu se poate indrepta greseala , are masina de putin timp si e confuz ,cred ca toata lumea a trecut prin asa ceva , eu cred ca majoritatea am trecut de la logan (opel , golf ) la bmw nu de la Maserati sau Bentley .

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sunt de acord, dacă cineva greseste nu inseamna ca nu se poate indrepta greseala , are masina de putin timp si e confuz ,cred ca toata lumea a trecut prin asa ceva , eu cred ca majoritatea am trecut de la logan (opel , golf ) la bmw nu de la Maserati sau Bentley .

 

Masina nu are legatura cu omul. Cu atat mai putin schimbarea masinii.

 

Eu era sa fac accident frontal cu unul dinasta cu volan pe partea gresita. Iesise de dupa un camion sa depaseasca.

 

Este penibila scuza cu volanul pe dreapta ca "asa e el obisnuit". E o lege a fizicii care spune ca pe partea dreapta a drumului circula masini cu volanul pe stanga. Este evident ca pretul masinii a facut ca userul sa-si cumpere masina cu volanul gresit. Nu obisnuinta. Astea sunt povesti.

 

Scrisul se invata la scoala. Nu este de datoria noastra sa-l invatam sa scrie cat de cat corect. Evident ca mai apar si greseli cand scrii dar exista niste limite...

Link to comment
Share on other sites

Masina nu are legatura cu omul. Cu atat mai putin schimbarea masinii.

 

Eu era sa fac accident frontal cu unul dinasta cu volan pe partea gresita. Iesise de dupa un camion sa depaseasca.

 

Este penibila scuza cu volanul pe dreapta ca "asa e el obisnuit". E o lege a fizicii care spune ca pe partea dreapta a drumului circula masini cu volanul pe stanga. Este evident ca pretul masinii a facut ca userul sa-si cumpere masina cu volanul gresit. Nu obisnuinta. Astea sunt povesti.

 

Scrisul se invata la scoala. Nu este de datoria noastra sa-l invatam sa scrie cat de cat corect. Evident ca mai apar si greseli cand scrii dar exista niste limite...

Sunt de acord cu tine, dar de aici al numii cocalar e strada lungĂŁ, eu i-am recomandat faruri halogene de lci avand in vedere faptul ca el vrea sa se vada inelele angel luminoase , parerea mea ca eate un bun compromis calitate preĂâş, parte cu volanul pe dreapta e adevĂŁrat nici eu nu m-as urca niciodatĂŁ cu cineva intr-o asemenea masina fie ea bmw audi Mercedes

Link to comment
Share on other sites

Fratilor ,nu va mai alarmati ,ca am rezolvat ! farurile nici nu stiti daca is de anglia sau romania

E clar ca nu ai inteles mai nimic din ce ti-au explicat colegii mai sus.

 

Intelegi ca farurile " de Anglia" in orbesc pe cei ce vin din sens opus tie, pentru ca nu proiecteaza lumina pe asfalt CUM TREBUIE, atat timp cat masina nu are volan pe stanga? ...si faruri orientate corespunzator!

  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Eu tot nu pot sa inteleg de ce RAR-ul accepta inmatricularea la noi in tara a masinilor cu volan pe dreapta? Nu-mi amintesc sa fi vazut spre exemplu masini cu volan pe dreapta inmatriculate in Germania?!?! Cred ca doar la noi e posibil asa ceva, doar la noi "se accepta" toate kkturile de improvizatii facute de orice ciuriburi, fara sa cunoasca in prealabil daca respectiva modificare este sau nu legala, daca deranjeaza ceilalti participant la traffic sau e chiar posibil sa provoace accidente in traffic. Edited by RaYn3
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Da. Nici eu nu inteleg.

 

Stiu o firma de mobila care isi cara produsele spre clienti cu o camioneta cu volan pe dreapta. Acolo e deja loterie...

 

Mai facea soferul si glume ca l-a oprit politia in trafic ca vorbea la telefon. Si cand s-a dus politia la geamul soferului, surpriza: soferul era dincolo 8)

Link to comment
Share on other sites

Eu tot nu pot sa inteleg de ce RAR-ul accepta inmatricularea la noi in tara a masinilor cu volan pe dreapta? Nu-mi amintesc sa fi vazut spre exemplu masini cu volan pe dreapta inmatriculate in Germania?!?!

Si in Anglia se permite inmatricularea acestor vehicole (cu volan pe stanga..).

Asigurarea e marita daca vrei sa conduci asa vehicol; nu cu foarte mult fata de celelalte..

Ca nu-s prosti.

 

Si probabil nu e singura tara.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.