Jump to content

Vând cic 2011 e90


Recommended Posts

  • 2 weeks later...

suna foarte vag anuntul. defapt combox ul suporta baseplate ca la ala se leaga, nu cic -ul. multi vad, putini inteleg......

 

 

nu spui nimic de cablu video, cablu usb, port usb, cablaj combox, cablu hsd de la combox la acel baseplate......totul e in aer la tine in anunt

  • Like 3
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

suna foarte vag anuntul. defapt combox ul suporta baseplate ca la ala se leaga, nu cic -ul. multi vad, putini inteleg......

 

 

nu spui nimic de cablu video, cablu usb, port usb, cablaj combox, cablu hsd de la combox la acel baseplate......totul e in aer la tine in anunt

👍

Ămi cer scuze pt anunțul vag ,din lipsa timpului liber

Edited by ionut1985
Link to comment
Share on other sites

ok. vrei NBT. dar stii ca pentru NBT trebuie sa pastrezi fata de la cic si rama de la ecran? apoi daca le pastrezi, nu mai e complet. sau poate iti cumperi separat fata de cic si rama de ecran, special ca sa pui nbt ul......

 

stii ce inseamna "toate cablurile de care ai nevoie" ? intreb si eu...... desfaci toata masina sa scoti pinii din sigurante si din prizele de masa? si cablu de microfon din plafon? NU-> asa ma gandeam si eu......

 

deci spui ca dai tot, dar defapt nu o sa dai chiar tot!

 

multumesc celui care a dat minus. atata l a dus capul, atata a facut! :thumbsup:

 

si defapt vinzi ceva, pe care nu-l ai momentan la vanzare, dar o sa l ai undeva peste ceva timp. nu mai bine iti puneai tu frumos nbt ul si apoi scoteai la vanzare tot ce ti a ramas?

 

defapt tu acum nu vinzi nimic, ai pus doar un anunt vag la deruta

 

bafta!

  • Like 3
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Te bagi in seama degeaba

Am zis ca vând tot ce ĂŽți trebuie pt montaj

Este pe mașina pt ca nu i-l vrea ĂŽncĂŁ nimeni si nici nu am toate piese pt nbt

Dar dacĂŁ cineva i-l vrea i-l trimit imediat

Era vorba de montaj ca pot sa i-l fac când sunt in țara

Oare chiar trebuie sa ĂŽți dau atâtea explicații ???

Ai plĂŁtit si nu ți-am trimis piesele ???

Vezi ca devii rĂŁutĂŁcios si asta nu ĂŽmi place

Nu vreau sa m-a cert cu tine (ĂŽmi pari bĂŁiat de treaba) dar atâta timp cât ești in necunoștințĂŁ ce cauza ar fi bine sa te abții

Edited by ionut1985
  • Like 1
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.