Jump to content

Vand BMW E34 putin mai special


Vlad_E30_E46

Recommended Posts

Salut.

Masina arata bine din toate unghiurile + culoarea care e superba....parerea mea.

Sunt multi carcotasi p"aici,asa ca nu-ti pierde rabdarea sau cumpatul,de fapt rautati sunt peste tot!!

Multi (balesc) la asa ceva...treaba cu vulpea cand spune ca strugurii sunt acrii cand de fapt nu poate ajunge la ei,asa si cu masina prezentata mai sus.

Ma opresc aici cu scrisul...vb ar mai fi.

Spor si multa bafta!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Iti multumesc pentru vorbele frumoase. Masina este ok din toate punctele de vedere.

Nu ma stresez nici cu carcotasii, nici cu rautaciosii, nici nu mi pierd cumpatul(dovada faptul ca pretul nu a scazut nicicum). Am mai precizat in topicul cu X6 le sau pe asta: NU traiesc din asta(nici nu ai cum vanzand o masina la 2-3ani :thumbsup: )! Stiu ca poate parea asa fiindca am cateva masini(ba chiar si puse la vanzare, dar asta fiindca stau degeaba aceste masini, din lipsa mea de timp)!

Mai nou, mi am mai luat un Seria 1(l am aruncat pe net oricum asa, la un pret "sa nu se vanda", dar nu l am mai pus si pe forum) de care sunt foarte incantat si chiar am ramas uimit de masina. Am luat aceasta masina pentru drumurile zilnice pe care pana acum le faceam cu un Mitsu L200. Ca atare, desi stiu ca pare greu de crezut, si 5arul(maxim 200km facuti pe 2017 pana la spalatorie si acasa) dar si x6le(maxim 1000km pe 2017: drumuri ceva mai lungi:) ) stau efectiv degeaba de 2 ani de zile aproape, din lipsa mea de timp. Poate cu x6le mai ajung in vreun concediu(pentru asta l am si luat oarecum) dar si acolo cam plec cu avionul, dar cu 5arul efectiv nu am timp sa merg si i pacat de el sa stea. Asta nu inseamna cumva ca le as da pe vreuna pe oferte de nimic. Nu mi cer nimic, nu au nici cea mai mica problema, sunt verificate si cumparate toate 3, de mine pentru mine!

Va multumesc tuturor(si celor care au mai scris pe topicuri dar si celor care au scris in privat) pentru aprecieri, dar si celor care dau minusuri!

Atasez o poza cu fetele!

Stima

  • Like 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

salut

imi pare rau ca am fost inteles gresit, ma vad nevoit sa repet: am 2 masini(sunt puse la vanzare cele care stau) puse pe net, dar nu ma ocup cu asta, nu traiesc din asta, poti pricepe ca e imposibil?(nu am vandut niciuna in doi ani....muream de foame...pricepi?...nu prea...desi nu i chiar greu).

am spus ca am cumparat o pe a treia ca sa nu mai circul zilnic cu mitsu l200, fiindca nu i de asa ceva.

am masinile astea puse la vanzare, da recunosc! am mai multe masini, dintre care cele 2 care stau sunt puse si la vanzare. simplu. daca ai o problema cu asta, te rog sa mi spui!

multumesc

stima

p.s.: inspirat pseudonimul sub care tastezi :thumbsup:

  • Like 8
  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

nu, dar se pare ca strainii sunt cu ochii pe site-urie romanaesti. zic asta deoarece procentual,din cei care ma suna pentru ea, 70% sunt straini.

nu m-am complicat cu site-uri externe deoarece masina nu-i 100% originala. drept urmare, ramane o varianta mult mai buna pentru romania.

multumesc de sugestie.

  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Va salut! Vreau sa rog moderatorii sa inchida acest topic. Cu un dram de durere dar si bucurie ca a ajuns la un adevarat fan si fin cunoscator de e34(mai are 2 omul, un tds si un benzinar mai mic) va anunt ca, de joia trecuta(abia acum incep sa ma impac cu gandul,desi nu aveam timp de el, dar il stiam acolo....cuminte...in garaj...asteptand vesel sa vada cheia), batranelul meu iubit si a schimbat cazarea si proprietarul! Un baiat simpatic, cunoscator, hotarat si mai ales: cu timp si disponibilitate de a duce aceasta frumoasa masina, acest frumos proiect, la alt nivel!

Ma atinge putin cand vin acasa si i vad locul gol in garaj(terasa) dar sunt foarte multumit ca a ajuns pe mana unui pasionat! L am rugat pe baiat sa ma tina la curent cu poze si detalii din evolutia acestei frumoase povesti!

Va multumesc pentru aprecieri, cuvintele frumoase dar si pentru criticile voastre, toate m au ajutat, ne au ajutat!

Va multumesc de gazduire, va mutumim! :)

Stima

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.