Jump to content

Vand X6 ///M5.0d 2013


Vlad_E30_E46

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Ceva nu se potriveste in povestea ta, daca e luata de tine, pentru tine, cum de ai scos-o la vanzare cu numere rosii de Germania ?! sau ai luat-o pentru tine, asa, pentru o luna ... sau, cum zic altii, ca nu au avut cu ce sa vina acasa din Germania ...

Sper sa nu te supere comentariul meu, spor la vanzare, ai o masina frumoasa.

 

Domnilor, nu va inrijorati pentru mine, desi va multumesc pentru grija si sfaturi, dar e genul de masina buna si curata, luata de mine pentru mine, si pusa la vanzare intr-un mod simplu si corect. daca se vinde bine, daca nu, nu(ca toate celelalte masini ale mele dintre care 2,3 s-au vandut chiar aici pe forum, cu oamneni mulltumiti). nu traiesc din asta( era si greu dupa cum spune si colegul, vanzand o masina la 2 ani :goodjob: ), ci e doar o pasinune, de aceea iau doar masini bune, corecte, care daca raman la mine sa ma multumeasca pe deplin.

va multumesc si va doresc multa bafta

stima

  • Like 3
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Nu ma supara nimic, Dorine, stai linistit. E o nebunie de-a mea, orice masina mi-as lua, dupa cum am zis si pe topicul cu seria5, chiar si seria1 cumparata saptamanile trecute, desi-s ft incantat de ea, tot am urcat-o pe net....daca citesti pe topicul celalalt, o sa intelegi mai bine. Masinile mele efectiv stau din lipsa mea de timp...

Multumesc de aprecieri si vorbele frumoase!

Stima

  • Like 2
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.