Jump to content

Vand X6 ///M5.0d 2013


Vlad_E30_E46

Recommended Posts

Multumesc, dar nu e cazul de pareri de rau. Nu traiesc din asta, este o masina luata, ca toate celelalte foste ale mele, de mine pentru mine dar pusa si la vanare din nebunia mea de a schimba incontinuu, dar daca nu se vinde sa-mi ramana o masina "dreapta" si fara nicio problema sau dubiu. Este o masina intretinuta exemplar, numai cu produse si consumabile de calitate, care locuieste in curte, in garaj, cu toata atentia de rigoare. Este pusa la vanzare numai din "nebunia" mea mentionata mai sus....nici nu stiu ce urmeaza daca s-ar vinde :pardon: .

 

Multumesc!

Stima

  • Like 7
  • Downvote 10
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Domnilor, nu va inrijorati pentru mine, desi va multumesc pentru grija si sfaturi, dar e genul de masina buna si curata, luata de mine pentru mine, si pusa la vanzare intr-un mod simplu si corect. daca se vinde bine, daca nu, nu(ca toate celelalte masini ale mele dintre care 2,3 s-au vandut chiar aici pe forum, cu oamneni mulltumiti). nu traiesc din asta( era si greu dupa cum spune si colegul, vanzand o masina la 2 ani :goodjob: ), ci e doar o pasinune, de aceea iau doar masini bune, corecte, care daca raman la mine sa ma multumeasca pe deplin.

va multumesc si va doresc multa bafta

stima

 

 

 

 

Eu sunt unul dintre cei care au cumparat masina de la tine E90 330 aici pe forum:)

Si dupa 5 ani ma declar foarte multumit de masina si de tot ce a tinut de vanzarea masinii la acel moment :)

 

Recomand!!

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

Multumesc, Petrica!

Iti spun sincer ca ma gandesc de multe ori la masina aia...iar combinatia serie3+motor3.0+cutie manuala= absolut geniala(pentru mine si gusturile mele cel putin), ma tot bantuie gandul de a ma intoarce de multe ori!

Ma bucur ca inca o ai, ca ti produce bucurie in continuare!

Multa bafta!

Stima

  • Like 3
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.