Jump to content

vand jante style 351 M pe 19


selena

Recommended Posts

vand 4 jante in doua latimi diferite, style 351 m pe 19 originale. jantele provin de pe masina proprie, 3 din ele necesita revopsire si indreptare pe partea interioare. nu sunt sparte sau sudate, sunt usor indoite decat intr.un singur loc de la gropi. le vand deoarece le.am inlocuit cu unele noi (pe casco) cumparate de la cataxxl (+pt cele mai bune preturi). au si anvelope dar 2 dintre ele au galma, iar celelalte sunt ok, avand un profil de 4 mm (dunlop sport maxx gt, run on flat)

pret: 650 euro

o sa pun si poze maine

Edited by selena
  • Like 1
  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

salut. daca ai un casco la generali pt care cotizezi 2400 euro pe an iti spun eu ca poti sa le inlocuiesti...incerc sa incarc pozele acum

 

Salut. Nu despre valoarea politei voiam detalii, ci despre felul in care au fost indoite jantele incat sa fie inlocuite.Topicul era despre vanzarea jantelor, si asta ma interesa.

Link to comment
Share on other sites

 

Din postul de pe OLX nu se vede unde sunt atat de indoite jantele. Poti sa faci te rog niste poze mai detaliate in zona unde sunt lovite? Nu postez de dragul conversatiei, as vrea sa schimb jantele mele actuale cu unele mai usoare. Indreptatul si roluitul nu ar costa mai mult de 100e daca nu sunt grav afectate, si daca se pot indrepta fara a se sparge.

Edited by mcliviu
Link to comment
Share on other sites

garantez ca nu se sparge nimic si se indreapta foarte usor. specific ca sunt foarte usor indoite si nu se vede cu ochiul liber. decat pe aparat.

daca imi dai un nr de tel iti trimit poze pe whatsapp si un video. specific ca decat cea cu galma aia mare este putin mai mult indoita exact in locul ala. NU SE VEDE decat pe aparat.

aici nu pot sa urc pozele de pe telefon. iar acces la un laptop nu am pt ca folosesc tableta si telefon. am renuntat de ceva timp la laptop. deci singura varianta pt cine este interesat...nr de tel pt whatsapp.

si inca ceva. una din ele a mai fost vopsita odata de reprezentanta bmw de unde am luat masina. DECAT VOPSITA. NU ARE URMA DE SUDURA SAU SA FIE SPARTA.

 

pretul este de 650 euro fix. pica pe 162 euro bucata din care o jata este intacta. are 2 zgarieturi pe buza de circa 0,5 cm

Edited by selena
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

as vrea sa schimb jantele mele actuale cu unele mai usoare. Indreptatul si roluitul nu ar costa mai mult de 100e daca nu sunt grav afectate, si daca se pot indrepta fara a se sparge.

De indreptat se indreapta si jante vizibil indoite fara sa se sparga.

 

In cazul tau totusi nu as face nimic, nu castigi nimic cu 1.5kg in minus. Incearca style 350 pe 18 daca vrei jante usoare.

Link to comment
Share on other sites

De indreptat se indreapta si jante vizibil indoite fara sa se sparga.

 

In cazul tau totusi nu as face nimic, nu castigi nimic cu 1.5kg in minus. Incearca style 350 pe 18 daca vrei jante usoare.

 

Da, diferenta e mica, intr-adevar. Am pus ochii pe style 408M, unde as castiga intr-adevar ceva, dar nu imi vine sa dau 2k pe ele... Alternativele ar fi sa renunt la RFT sau sa trec la roti pe 18, astea de 19 cu RFT si suspensie sport ma fac cu nervii.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.