Jump to content

BMW e46 320d automat 2002


bricktop

Recommended Posts

vand BMW seria 3, 320d - 150CP, cutie automata, facelift

 

este din 2002, are in bord 215000 km si este neagra (a fost vopsita integral acum 2 ani)

 

- roti vara 17 BMW style 44 cu cauciucuri

- roti iarna de tabla 16 cu tot cu cauciucuri

- senzor lumina

- xenon din fabrica

- senzor ploaie

- senzori parcare

- trapa

- climatronic

- geamuri electrice doar pe fata

- navigatie mica

 

interiorul este tapiserie normala, nu este rupt, ros sau gaurit

volanul este cel in 4 spite cu comenzi

 

ca minusuri:

nu merge pilotul automat, nu stiu motivul

nu merge magazia de CD-uri

trebuie schimbat senzorul de unghiulatie din volan

 

 

masina a avut motorul schimbat de vechiul proprietar, la fel si bordul (il am si pe cel original acasa, are acele cazute, il putem folosi pentru verificarea kilometrajului)

 

am sa revin cu poze; intre timp daca vreti sa cautati, VIN-ul este: WBAAS71000FX68335

are taxa platita si nerecuperata

 

pretul este de 4400 euro.

schimb DOAR cu e46 cabrio, facelift, interior sport de piele, oferind diferenta, bineinteles.

 

0726113803

Edited by bricktop
Link to comment
Share on other sites

Salut. Ar fi interesant istoricul service, ce anume a fost schimbat, facturi si acte pentru piese, poze cat mai detaliate cu starea caroseriei (avand in vedere ca a fost revopsita).

 

Userul: free4wayu avea in 2011 acelasi numar de telefon cu al tau, din ce motiv ai mai adaugat un user?

Link to comment
Share on other sites

Salut. Ar fi interesant istoricul service, ce anume a fost schimbat, facturi si acte pentru piese, poze cat mai detaliate cu starea caroseriei (avand in vedere ca a fost revopsita).

 

Userul: free4wayu avea in 2011 acelasi numar de telefon cu al tau, din ce motiv ai mai adaugat un user?

 

Salut! Istoricul de service de cand e la mine este tinut printr-o aplicatie si cateva facturi, am facut o singura revizie, am schimbat fulia si am recalibrat injectoarele.

Eu am masina din decembrie 2015.

 

Starea caroseriei este foarte buna, nu a fost lovita nici la mine si nici la fostul (si primul) proprietar. Oricum in poze nu cred ca iti poti da seama de asta, un elevator ar ajuta mai mult (eu asa am facut cand am luat-o)

 

A fost vopsita pentru ca arata obosita. Acum arata ca o masina de cativa ani. Ar fi bine daca mai multi proprietari ar face asta, o rejuvenare a aspectului din cand in cand.

 

La noi s-a impamantenit ideea ca daca e vopsita ai ceva de ascuns.

 

Free4wayu era tot userul meu si a fost banat pe o cearta cu unul dintre administratori. Pusesem o masina la vanzare si in loc sa scriu detalii, am pus link spre anuntul de pe 4tuning.ro si s-a oparit unul dintre ei pe faza asta.

 

Thats all. Ajung maine seara la ea si ii fac poze. Sau mai degraba luni, pe zi

Edited by bricktop
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.