Jump to content

BMW E90 320dA / 184 cp


alidani

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Usor usor vii la realitate, dar aici pe forum nu vinzi masina

 

salut, imi cer scuze ca intervin, de ce nu ar putea vinde masina pe forum? eu de exemplu ca un cumparator mai caut si pe forum ce discuta alti utilizatori mai experimentati despre vanzari nu ma rezum numai la site-uri de masini .

  • Like 6
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

salut, imi cer scuze ca intervin, de ce nu ar putea vinde masina pe forum? eu de exemplu ca un cumparator mai caut si pe forum ce discuta alti utilizatori mai experimentati despre vanzari nu ma rezum numai la site-uri de masini .

 

Pai tu nu vezi cat a cerut pe ea?

  • Like 1
  • Downvote 10
Link to comment
Share on other sites

Pai tu nu vezi cat a cerut pe ea?

 

am vazut cat a cerut pe masina dar tu ai vazut ce masina vinde apoi cine o vinde ? sau pe voi 99.8% va intereseaza sa va luati o masina buna la bani putini si cu km putini ... nu se poate ... dai mai multi bani iti iei o masina buna de la un vanzator bun nu orice cioara borata care aduce masini din germania zacute prin garaj al unui propietar pensionar care se ducea de 2 ori pe luna la LiDL , asa gandesc eu, nu ce si-ar dori toti ... pana la urma omul cere cat crede ca valoreaza masina lui nu te obliga pe tine sa o cumperi.

Edited by Alex Gordas
  • Like 6
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.