Jump to content

BMW Road Map Europe NEXT 2017-1 TORRENT


Recommended Posts

Salutare

 

Ceva diferenta majore intre 2016-2 si 2017-1?

 

Banuiesc ca BMW Road Map Europe Europa NEXT 2017-1 contine si hartile din Est si Vest, la un loc nu? (stiu ca parca la Premium veneau separat...)

 

Un cod FSC pentru D820647 se poate?

 

Multumiri anticipate!

Link to comment
Share on other sites

OK, eu sunt nou pe forum. Am un F10 din 2010 si din cate am citit harta aceasta nu este pt mine asa ca mi-am descarcat versiunea PREMIUM 2017-1

Am descarcat si FSC Generatorul tot de pe forum, dar m-am blocat acolo, la pasul 1 trebuie introdus fisierul FSC care am inteles ca doar daca achizitionez un cablu ENET pot sa il obtin.

Nu exista alta cale fara a mai achizitiona cablul ENET?

Link to comment
Share on other sites

iti dau eu adaptorul enet. tot ce mai ai nevoie , e un cablu de retea ethernet

 

IMG_1639.jpg

 

Multumesc frumos pentru ajutor dar eu sunt din Oradea si am observat ca u esti din Bucuresti.

 

Am citit ca anumiti useri pot genera coduri FSB. cum reusesc fara a mai avea nevoie de adaptor?

Link to comment
Share on other sites

pai daca citeai stiai cum!

numai ca noii useri nu mai beneficiaza si pe buna dreptate :))

sunt unii care cer 4-5 coduri intr-un timp foarte scurt sau isi fac cont special pt asta.

toti de pe forum ca sa iti dea un cod fsc, si nu lifetime, te ard de 150-200 lei...pana a venit neo cu codurile gratuit.

Link to comment
Share on other sites

pai daca citeai stiai cum!

numai ca noii useri nu mai beneficiaza si pe buna dreptate :))

sunt unii care cer 4-5 coduri intr-un timp foarte scurt sau isi fac cont special pt asta.

toti de pe forum ca sa iti dea un cod fsc, si nu lifetime, te ard de 150-200 lei...pana a venit neo cu codurile gratuit.

 

 

Inteleg si da, e corect, am vazut care au cerut multe coduri.

Mie imi trebuie doar pt mine pt uz personal si de dragul proiectului in vacanta asta de Craciun.

Am citit Thread-urile despre FSC dar nu am vazut un tutorial fara a folosi adaptorul ENET

Link to comment
Share on other sites

Inteleg si da, e corect, am vazut care au cerut multe coduri.

Mie imi trebuie doar pt mine pt uz personal si de dragul proiectului in vacanta asta de Craciun.

Am citit Thread-urile despre FSC dar nu am vazut un tutorial fara a folosi adaptorul ENET

 

 

nu exista nici un tutorial pentru ce vrei tu, ca sa poti genera un cod fara access la masina ai nevoie de kit-ul de FSC-uri originale generate de BMW cand a fost produsa masina si pentru asta ai nevoie de access online la ASAP (After Sales Assistance Portal).

Link to comment
Share on other sites

nu exista nici un tutorial pentru ce vrei tu, ca sa poti genera un cod fara access la masina ai nevoie de kit-ul de FSC-uri originale generate de BMW cand a fost produsa masina si pentru asta ai nevoie de access online la ASAP (After Sales Assistance Portal).

 

Am inteles. deci doar cu adaptor.

 

Atunci imi poate genera si mie cineva un cod va rog?

 

C648259

Link to comment
Share on other sites

Pentru F10 fabricat inainte de 06/2012 Premium, dupa 06/2012 Next.

 

esti sigur ?...eu am un F10 din 09/2012 si la navi imi arata harta instalata 2013 Premium si nu Next .

 

Apropo ... te rog sa nu te superi .... eu doar intreb :)

Edited by robocris
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Salutare

 

Ceva diferenta majore intre 2016-2 si 2017-1?

 

Banuiesc ca BMW Road Map Europe Europa NEXT 2017-1 contine si hartile din Est si Vest, la un loc nu? (stiu ca parca la Premium veneau separat...)

 

Un cod FSC pentru D820647 se poate?

 

Multumiri anticipate!

 

 

nu exista nici un tutorial pentru ce vrei tu, ca sa poti genera un cod fara access la masina ai nevoie de kit-ul de FSC-uri originale generate de BMW cand a fost produsa masina si pentru asta ai nevoie de access online la ASAP (After Sales Assistance Portal).

 

 

Salutare si La Multi Ani !!! :cheers:

 

Pe 2017 se mai dau coduri FSC? :bounce:

 

Multumiri in avans

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

am incercat la pranz..si acum din nou..eu am cumparat softul de pe net, dupa care am vazut ca se gaseste oarecum si gratis si le am cerut refund. Au acceptat si ma intrebam daca cumva pot sa blocheze softul..desi nu prea cred.

 

era varianta 3.2.7 (ieri a mers perfect). descarc acum 3.2.6 sa incerc cu asta, desi nu cred ca are legatura

Link to comment
Share on other sites

pai nici drumurile nu au inregistrat schimbari... de vreo 10 ani :pirate:

Mai sunt si exceptii, de ex strada/nr unde locuiesc nu e corect mapata :thumbsup: dar pt mine nu e bai

Ce am sperat in acest update sa se adauge/coreleze cu realitatea SLI limitele de viteza acolo unde lipsesc sau sunt incorecte, insa personal nu am vazut improvements.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.