Jump to content

Al meu E90


cosminnn93

Recommended Posts

Vineri sunt programat la RAR, sper sa nu am probleme cu eroarea din cartea de austria.

Si cam intru in criza de timp, pe 7 imi expira numerele rosii, sper ca se lucreaza pe la primarie si politie pe 2 sa reusesc sa o inmatriculez.

Inca nu m-am decis la ce numere sa pun desi am avut 2 luni la dispozitie...

Link to comment
Share on other sites

Vineri sunt programat la RAR, sper sa nu am probleme cu eroarea din cartea de austria.

Si cam intru in criza de timp, pe 7 imi expira numerele rosii, sper ca se lucreaza pe la primarie si politie pe 2 sa reusesc sa o inmatriculez.

Inca nu m-am decis la ce numere sa pun desi am avut 2 luni la dispozitie...

In 2 decembrie nu se lucreaza cu siguranta ca e zi libera

Link to comment
Share on other sites

RAR - done. Nu au putut sa imi dea CIV pentru ca au trebuit sa ceara de la Bucuresti ceva... autentificare. Vine luni.

Am o intrebare si ca sa nu mai deschid un nou topic am sa sper ca vede cineva. Am schimbat becurile de la numar cu unele LED si imi da in bord martor cum ca e ceva in neregula cu ele, banuiesc ca nu le vede. Se poate face ceva sau va trebui sa ignor de fiecare data martorul?

Link to comment
Share on other sites

Eu am luat niște becuri la 15 lei din Cora, stiu ca nu e nimic wow. Daca singura problema e martorul in bord care dispare dupa 5 secunde e Ok pentru moment. Momentan as vrea sa ĂŽnlocuiesc trimurile de pe ușile din fata, sunt zgâriate rau, dar nu gĂŁsesc nicĂŁieri pe cineva care le vinde separat.
Link to comment
Share on other sites

cumpara becuri cu canbus si scapi de eroare.nu trebuie sa dai 100 lei pe lampile de numar ca sa nu ai eraore.

http://becleduri.ro/leduri-auto-becuri-led-auto-12v-24v/becuri-led-auto-12v-leduri-auto/bec-led-auto-canbus-21-leduri-auto-canbus/leduri-auto-canbus-c5w-f36-mm-6-smd-5630-bec-led-auto.html

 

uite cat de simplu e.

vezi ca si la interior tot canbus trebuie sa fie.la plafoniere...etc.

Link to comment
Share on other sites

Eu am luat niște becuri la 15 lei din Cora, stiu ca nu e nimic wow. Daca singura problema e martorul in bord care dispare dupa 5 secunde e Ok pentru moment. Momentan as vrea sa ĂŽnlocuiesc trimurile de pe ușile din fata, sunt zgâriate rau, dar nu gĂŁsesc nicĂŁieri pe cineva care le vinde separat.

Salut,in legatura cu trimurile se pot vopsi(mai putin cele care imita lemnul).Si eu aveam trimul de pe bord macelarit...l-am vopsit si a iesit ca nou.

Link to comment
Share on other sites

@qwerty. Multumesc, am sa cumpar din alea! :frantics:

@WIN. Da, sunt constient ca e cam greu sa gasesc. Gasisem pe cineva care le-ar fi dat separat dar s-a dovedit ca nu erau intr-o stare mult mai buna ca ale mele si am renuntat.

@ADRIAN. Sunt cele de aluminiu si m-am exprimat eu gresit, nu sunt zgariate, sunt cu urme de unghii banuiesc. Am atasat o poza. Nu inteleg cum au reusit sa ajunga in halul asta.

post-79219-0-96983500-1480238167_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Am acum si am avut si leduri in lampile originale.

In situatia in care trebuie sa aleg...aleg ledurile cu canbus.

Asa si kit-ul de leduri pt interior este original 115 euro pt 10 bucati, sau 75 euro pentru 4 bucati, sau 23 euro pentru 2 bucati, sau 37 euro pentru portbagaj si asta pe salesafter.eu...nu la reprezentanta.

Eu cu 150 lei am schimat la E91 toate ledurile de la interior (16 bucati) cu leduri canbus.

Edited by qwerty84
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.