Jump to content

Al meu E90


cosminnn93

Recommended Posts

@qwerty. Multumesc, am sa cumpar din alea! :frantics:

@WIN. Da, sunt constient ca e cam greu sa gasesc. Gasisem pe cineva care le-ar fi dat separat dar s-a dovedit ca nu erau intr-o stare mult mai buna ca ale mele si am renuntat.

@ADRIAN. Sunt cele de aluminiu si m-am exprimat eu gresit, nu sunt zgariate, sunt cu urme de unghii banuiesc. Am atasat o poza. Nu inteleg cum au reusit sa ajunga in halul asta.

 

 

de la.centura,la fel si la.mine

Link to comment
Share on other sites

Leduri pentru numar gaseai foarte simplu la baietii aia cu statiile de la Narcisa, sau la Ionut Rosu pe Aleea Parcului.

Sa imi zici si mie cat iti iese taxa :) Eu pe a mea inca n-am scos-o din parcare, tinand cont ca se zvoneste ca se scoate taxa de la 1 Ianuarie. Pana atunci... ma dau cu Polo-nicu de la firma :))

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nu m-as fi gandit la asta :)).

Voi ce metoda folositi pentru CD-uri/DVD-uri mp3? Am incercat ceva gasit aici pe forum dar din 6 CD-uri mi-au mers doar 4.

 

fa un cd cu mp3! cumpara un cd gol, pui ce melodii iti plac tie, il bagi in computer si il faci data cd dupa care ii dai burn! la sfarsit il bagi in slot-ul de DVD ca sa mearga, la CD nu merge! eu asa am facut, bineinteles ca nu mai ai navigatie cat asculti muzica! la mine magazia de cd-uri nu cred ca merge bine: citeste vreo 3 cd! sunt 6 locuri de pus cd dar la mine functioneaza doar 2,4,5 in rest 1,3,6 nu functioneaza! bafta

Link to comment
Share on other sites

Am si uitat de topicul asta. Am inmatriculat-o, BC19LXC se numeste :frantics:. O sa vin cu niste poze noi la sfarsitul saptamanii, momentan suntem despartiti :rolleyes:

Cred ca saptamana viitoare voi merge sa colantez grilele frontale si ornamentele exterioare de la usi. Ma gandeam sa cumpar unele deja negre dar nu prea am gasit nicaieri :cry:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Am colantat cromurile :hyper:

Am vrut sa colantez in rosu partea alba a stopurilor dar nu mai era folie rosie momentan :sweat: next time.

Am de gand sa vopsesc jantele negre, dar nu sunt prea decis care din ele.

Am pe masina style 155 pentru iarna si 156 pentru vara. Nu sunt foarte hotarat insa, care ar da mai bine negru mat? Am atasat si poze cu ele.

post-79219-0-56239100-1482399452_thumb.jpg

post-79219-0-99729600-1482399458_thumb.jpg

post-79219-0-90140300-1482399801_thumb.jpg

post-79219-0-26280100-1482399805_thumb.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Mi-am fĂŁcut o bucurie in ultima zi din an. Am dat cu spatele sa ies dintr-o spĂŁlĂŁtorie si senzorii mei au intrat in vacanța aparent, geamurile aburite, oglinzile la fel, si am dat peste un stâlp...

Oare se poate face ceva sau trebuie sa ma ĂŽmpac cu idea si buba din poza? :(

http://imgur.com/tcglNsD

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.