Jump to content

E90 320d attiva


Daniel86

Recommended Posts

Cred ca acest model de trim a fost pus doar in primele luni de fabricatie (sau posibil cele fabricate in anul 2005).

Personal, am vazut acest trim numai la masini care au si butoanele de la clima complet negre (cele fara inelul argintiu).

 

L.E. in orice caz, arata mult mai bine acum, cu trimul de volan M-pack.

Edited by mgs
Link to comment
Share on other sites

Cum am fost certat cĂŁ nu mĂŁ ocup de interior ,m-am conformat ,vineri am gasit un bord cu navigatie in zona ,l-am cumparat Ăâ˘i azi e pe masina ,stiu ca este depasit,dar mai mult ca sigur pun androidb594056ce51371da66b634c64dd76f20.jpgfc627a81b933543649d91c6258de4f7b.jpgc8801e18b2c9c44baab02e1304f7e1a5.jpg

 

Inviato dal mio SM-G955F utilizzando Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Cat a costat toata treaba asta? Arata mult mai bine..m-ar tenta si pe mine dar banuiesc ca e mare costul.

200 euro Ccc complet ,si 400 euro bordul cum este in aceasta imagine ,practic am si un Buisnes complet acasĂŁ 2065d6d88807562df94927d88f5429e4.jpg

 

Inviato dal mio SM-G955F utilizzando Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Lipseste cel mai important lucru la acest bord.....suportii de pahar. Mi se pare un lucru indinspensabil, tinand cont ca alt loc pt pahare nu exista la E9x.

Mi-ar fi placut ,erau un plus ,dar iti spun drept cĂŁ singurul moment cand beau in masina ,este cand vin in romania ,deci foarte rar ,o datĂŁ ,maxim de douĂŁ ori pe an ,un redbull ,si pe acela ĂŽl tin in cotiera la rece .

Duc o viata destul de sĂŁnĂŁtoasĂŁ,nu cafea ,nu tigari ,nu alcool ,nu coca cola sau alte sucuri ,ce imi lipseste cu adevĂŁrat acum este un loc unde sĂŁ pun telefonul si telecomanda de la poarta si de la usa de la garaj.

Ma bate gândul sã montez torpedoul cel mic de pe partea soferului chiar dacã destul de mic cã spatiu de depozitare ,vedem ,am intrebat in Bmw si vor 60 de euro per el ,mi se pare un pic piperat .

 

Inviato dal mio SM-G955F utilizzando Tapatalk

 

In italia sunt preturi mai mici decat i romania pentru cĂŁ sunt considerate masini vechi ,bord douĂŁ culori ,negru sus si bmw jos am gasit cu 200 de euro

 

Inviato dal mio SM-G955F utilizzando Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Lipseste cel mai important lucru la acest bord.....suportii de pahar. Mi se pare un lucru indinspensabil, tinand cont ca alt loc pt pahare nu exista la E9x.

 

 

Pentru cine foloseste..nu i-am folosit aproape niciodata, in functie de obiceiurile fiecaruia.

Link to comment
Share on other sites

Va ganditi numai la voi. Nu aveti si pasageri? :)

Mie mi-au lipsit la fostul E90 foarte tare. La E91 le am si chiar sunt foarte utile.

In fine, chiar depinde de nevoile fiecaruia.

Bafta cu modificarile, in continuare!

Multumesc ;)

 

Inviato dal mio SM-G955F utilizzando Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Salutare ,odatĂŁ cu instalarea navigatiei pierdusem posibilitatea de a asculta musica in format mp3 ,masina fiind mai veche nu era abilitatĂŁ optiunea,am inteles ca pe cele mai noi este de default,asa asearĂŁ am activat mp3 pe unitate cd si scaune ĂŽncĂŁlzite in menu43aa89ff83a580d744f180d2e65d439a.jpg43a4f8ec512d0004d1ff1e23356e9303.jpg9c2bf5859c5100ba79e281b2941fd2d6.jpg

 

Inviato dal mio SM-G955F utilizzando Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Mai bifam un optional chiar dacã nu este cine stie ce ,nu mai aveam unde sã pun cheile cum am spus mai sus asa ca am instalat torpedoul mic din partea de la sofer ,destul de usor dacã aveti putina Îndemânare si rabdare(eu nu am ) in 15 minute am fãcut tot .

Necesar -dremel

O ruleta pentru semnat si torpedoul

1034b2dbb816e20fe921952fc913b2d6.jpga1dd1d2d202d171b8f6ae3f733e0ee41.jpg04b5f9e28640c76be2c6e873f8037d71.jpg

 

Inviato dal mio SM-G955F utilizzando Tapatalk

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.