Jump to content

Problema navigatie Erisin !


Ady-E46

Recommended Posts

Salut baieti ! Sper ca am postat unde trebuie daca nu imi cer scuze ! Am si eu o problema destul de serioasa am cumparat o navigatie dedicata Erisin pentru al meu e46 direct de la ei de pe site ! Am montat-o acum o saptamana iar de 3 zile merge ce merge 5 10 minute uneori chiar si mai mult si la un moment dat se inegreste ecranul si are un tiuit in boxe si trebuie sa o restartez ca sa o ia din nou !! Am fost la un electronist a verificat mufe fire si nimic le-a izolat mai bine si degeaba la fel face aveti cumva vreo idee de la ce ar putea fii? Va rog un ajutor !!

 

Trimis de pe al meu LG-D855 folosind Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

De mult nu este am cumparat-o pe 23 octombrie a ajuns la mine pe 15 noiembrie si am montat-o pe 8 decembrie si dupa 2 zile am vazut problema si nu reusesc sa ii dau de cap...

 

Trimis de pe al meu LG-D855 folosind Tapatalk

 

 

O sa ai ceva probleme cu cei de la Erisin. Daca trebuie sa trimiti la ei navigatia trebuie sa platesti singur curierul , nu conteaza ca are garantie.

 

Eu am cumparat camera de trafic , scrie ca este 100% compatibila , si nu este. Trebuie sa platesc singur transportul sa o schimbe

Link to comment
Share on other sites

Inca nu din pacate... Le-am trimit din nou mail cu parerea mea despre problema eu cred ca se incinge si din cauza asta se blocheaza.. I-am intrebat daca au vreun service in germania sau belgia eu lucrand in belgia ca sofer am posibilitatea sa ajung la un service daca au daca nu au le-am spus ca o sa le trimit dar doar in europa sa nu ma mai incurc iar cu vama si astept raspuns de la ei !!

 

Trimis de pe al meu LG-D855 folosind Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...
  • 1 year later...
Care aveti navigatie aftermarket gen erisin dynavin etc..cum ati facut cu mufa de la antena care intra in navigatie pt ca mie nu imi intra la loc navigatia in bord din cauza mufei care intra in navigatie,..nu mai e loc in spate acolo..este oare cumva alt tip de mufa pt antena sa fie mai plata ?
Link to comment
Share on other sites

Cam e problema chestia asta, nu ai decat sa cauti o mufa compatibila (identica) la magazinele specializate, dar indreptata cumva in jos. Sa nu fie indreptata inapoi, sau daca spatiul e f limitat oricum, si nu face diferenta, nu ai decat sa pui direct pe fire.

 

O sa merg la ceva magazin de profil sa caut ceva mai plat..m-am gandit intr-un fel sa pun introduc doar mufa metalica fara invelisul ala de plastic si cu fir lipit in capat...dar ma gandesc sa nu se piarda din semnal asa..o sa vad. Mersi de raspuns !

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.