Jump to content

A venit masinutzaaaaaaaaa......


oSerX

Recommended Posts

  • Replies 69
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

s-o stapanesti cu mare placere si cati mai multi km... :blink:

2 intrebari: 1. are navi, ca nu-mi dau seama (e lumina prea puternica)?

2. ai telefon, sau ceva kit instalat, sau tastele de pe volan sunt puse in eventualitatea instalarii kitului de telef?

Link to comment
Share on other sites

Foarte frumoasa, sa o rulati cu placere si fara incidente :blink: . Si apropo cu pozele in care masina este murdara, le poti pune la topicul cu masini murdare :) :) Succes si sa o stapaniti cu bine :)
Link to comment
Share on other sites

am trecut ieri pe la filaret. era in curte la ei... frumusica :blink:

242106[/snapback]

 

 

fac si eu ca in reclama aia la fiat ------ FRUMUSIIIICAAAAAAAAA ?????

 

:)

 

acum m'am intors din austria ( acum 10 minute ) .... am tot vb azi cu leasingul si nu stiu ce sa se ocupe ei de tot ... nu stiu cand o iau ... sper sa o iau luni ... nu am mai avut baterie la telefon si nu stiu ce s'a mai discutat ....

 

e ceva de capul ei mai B.M.W. ?:)

Link to comment
Share on other sites

s-o stapanesti cu mare placere si cati mai multi km...  :blink:

2 intrebari: 1. are navi, ca nu-mi dau seama (e lumina prea puternica)?

2. ai telefon, sau ceva kit instalat, sau tastele de pe volan sunt puse in eventualitatea instalarii kitului de telef?

240148[/snapback]

 

 

1. nu are navi .... acolo e o cutie de depozitat diferite chestii... poate au pus'o acolo sa nu mai faca 2 borduri pt/fara navi

2. tastele pt volan sunt pt ... volum, cautat radio/schimbat posturi radio, recircularea aerului .. si nu mai stiu :)

Link to comment
Share on other sites

Sa o stapanesti sanatos...respect pentru toti posesorii de BMW...frumoasa culoarea! :blink:

 

Sa mergi cat mai multi km fara probleme... :) :) :)

Link to comment
Share on other sites

masina arata fenomenal de bine..... seara cel putin cand o deschizi.. se aprind pozitiile si angel eyes ( pozitiile spate sunt din acelasi material ca si angel eyes ) ... si se aprin in manerele usilor niste becuri/leduri ca de xenon ....

 

doar ca unul...uitandu'se lung la masina ieri m'a lovit in spate si mi'a zgariat bara ... bara nu o schimb decat cu bara vopsita in germania ... le'am comunicat acest lucru celor de la asigurari si dealerului... si'mi pare rau pt ei ... si aveam doar 55-57km .... :blink:

 

deja cred ca o sa'mi iau o dacie veche de mers prin bucuresti ...

Link to comment
Share on other sites

:) avai...se intampla credema...si eu am un compact din 99 si dupa un drum lung cand sa o parchez din cauza k era parcat un Mercedes (clasa E ultimul model) stramb am atinso un pic...sa zgariat dar am dat cu politura si sa dus. Cu timpul apar zgarieturi si norocul tau e k este alba si se vad mai greu...oricum daca ai CASCO si cum sa intamplat sa te atinga altcineva...reparatile nu le suporti u. Esti la inceput acuma...pana te inveti cu ea...eventual daca ai mai condus BMW atunci e ok...si eu la a mea pana am bagat la bila ca fata e mai lunga ca la alte masini...si spatele mai scurt...mai atingeam cu fata...sau eram la limita...odata am indoit putin nr.. :blink: ...si am doar 3 mii de km cu ea..

Caroseria se repara...sa fie buna partea mecanica si electrica...sa te feresti de accidente.

Imi place modelul tau...ce sa zic..poate ne intalnim pe drum candva...daca faci drumuri mai lungi prin tara!

apropo sistemul audio din ea suna bine? ce firma e? tot HarmanKardon?

:) ai grija de ea...

Link to comment
Share on other sites

masina arata fenomenal de bine..... seara cel putin cand o deschizi.. se aprind pozitiile si angel eyes ( pozitiile spate sunt din acelasi material ca si angel eyes ) ...  si se aprin in manerele usilor niste becuri/leduri ca de xenon ....

 

doar ca unul...uitandu'se lung la masina ieri m'a lovit in spate si mi'a zgariat bara ... bara nu o schimb decat cu bara vopsita in germania ... le'am comunicat acest lucru celor de la asigurari si dealerului... si'mi pare rau pt ei ... si aveam doar 55-57km .... :blink:

 

deja cred ca o sa'mi iau o dacie veche de mers prin bucuresti ...

245259[/snapback]

Bai da' cat ghinion poti sa ai...

Du-te RPD pe la biserica...

:)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
bara o schimb complet chiar daca nu am decat pe cativa / cativa cm afectata bara .... o aduc direct vopsita de la fabrica....

 

asta e o chestie buna .... restul o sa fie ca la inceput :)

246845[/snapback]

 

 

dc nu iti pui kitul de M? il gasesti in optionalele de la bmw... si eventual daca iti schimbi bara pe asigurare, garantie, se poate aranja... arata muult mai sporty... :blink:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.