Jump to content

A venit masinutzaaaaaaaaa......


oSerX

Recommended Posts

  • Replies 69
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

e mai bine cand schimbi ceva sa iei piesa deja vopsita.. asa nu te mai incurci cu vopsitorii romani... cat despre bani, tot acolo iesi... ca la cardinal motors unde mi-am vopsit eu bara, luau 10 milioane de piesa... fara sa ai garantia ca iese impecabil...
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Bine ca ai rezolvat mai Vali...

 

bey - uite cine viziteaza pe aici .... am rezolvat'o atunci ... intr'o saptamana, doua ... am uitat sa postez... de fapt cu atata alergatura lately chiar am uitat mutle chestii :blink:

 

zilele astea o mai scot din garaj ... ca mi'e dor de ea un pic ... acum sta in garaj pt ca nu m'am ocupat de cauciucuri de iarna si mi'era teama sa nu ma prinda zapada cu cauciucurile de vara ... am scos'o saptamana trecuta pe mazga si cand ii dadeam mai tare imediat "se simtea" la dsc :)

Link to comment
Share on other sites

la 25.000km ... singura problema pe care o am ... dupa ce opresc motorul si scot cheia din "slotul" ala ... oglinda stanga se misca singura sus,spre masina - jos-spre exterior sau cum ii tuna ei ... cred ca e o chestie de soft ...

 

de pe la 20.000km sa zic ca face ... oglinda dreapta merge ok, se lasa in jos, sa vad bordura cand parchez cu spatele. insa asta dreapta nu inteleg ce are :blink:

Link to comment
Share on other sites

la 25.000km ... singura problema pe care o am ... dupa ce opresc motorul si scot cheia din "slotul" ala ... oglinda stanga se misca singura sus,spre masina - jos-spre exterior sau cum ii tuna ei ... cred ca e o chestie de soft ...

 

de pe la 20.000km sa zic ca face ... oglinda dreapta merge ok, se lasa in jos, sa vad bordura cand parchez cu spatele. insa asta dreapta nu inteleg ce are :blink:

Boala de BMW cred ca s-a stricat senzorul de pozitie si cind scoti cheia oglinda nu mai stie in ce pozitie se afla.Aceasi problema o are si un prieten de-al meu la un e60.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
@ japka: si eu vreau sa-mi schimb masina si vreau una noua. In cat timp vine de la momentul in care au comandat-o?? ca trebuie sa-mi gasesc masina de schimb pt lunile alea in care stau s-o astept.... :blink:(
Link to comment
Share on other sites

@ japka: si eu vreau sa-mi schimb masina si vreau una noua. In cat timp vine de la momentul in care au comandat-o?? ca trebuie sa-mi gasesc masina de schimb pt lunile alea in care stau s-o astept.... :)(

mie mi s-a spus cel putin 40 de zile lucratoare ... acuma din cate am inteles este si cum ai norocul deoarece s-ar putea sa se gaseasca o masina pe rampa de productie care sa corespunda cat de cat cu optiunile tale si o modifice...in cazul asta am inteles k intr-o luna ai masina (asa mi-au spus cei de la bavaria) :blink:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

ce bineee ar fi... :)

sper doar sa fie una pe rampa... desi sunt slabe sanse. sa vedem ce mi-or spune astia de la bavaria cand o sa ajung s-o comand. sper sa nu mai fie mult pana atunci... :blink:

Link to comment
Share on other sites

a durat vreo 2 luni, 2luni jumate ... sincer nici nu'mi mai aduc aminte ....

 

acum sunt in dubiu ce sa comand ........ seria 3, seria 3 coupe........ vreau pana la vara sa fac mutarea asta ...

 

 

uita-te si la E93

 

o sa'mi arunc un ochi... chiar acum ... pana acum niciodata nu mi'am dorit un cabrio ... vreau o masina mai mare decat seria 1 ... cu care sa merg la drumuri mai intinse .. sotia vrea x5, dar e un risc financiar un pic cam maretz ...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.