Jump to content

angel eyes e 91


Recommended Posts

salut toti BMW-istiii,mabucur ca am revenit printre fericitii posesori de BMW.

dupa perigrinari ,bmw e46 2003,150cp,bmw 530 2006 218cp,alfa...alhambra ...volvo v40....am revenit la 320d,163cp..VIAAAATA!!!

Am cumparat BMW-UL,dar nu are angels-uri vroiam sa va rog sa imi spunet ce dimensiuni au ptr modelul meu,e91-2006,vreau sa montez,cum am avut pe e46,acele angels-uri ccfl....

MULTUMIND ANTICIPAT ASTEPT AJUTORUL VOSTRU!!!

 

salut toti BMW-istiii,mabucur ca am revenit printre fericitii posesori de BMW.

dupa perigrinari ,bmw e46 2003,150cp,bmw 530 2006 218cp,alfa...alhambra ...volvo v40....am revenit la 320d,163cp..VIAAAATA!!!

Am cumparat BMW-UL,dar nu are angels-uri vroiam sa va rog sa imi spunet ce dimensiuni au ptr modelul meu,e91-2006,vreau sa montez,cum am avut pe e46,acele angels-uri ccfl....

MULTUMIND ANTICIPAT ASTEPT AJUTORUL VOSTRU!!!

SCUZE MENTIONEZ CA AM FARURI NORMALE,FARA LUPA!

Daca exist vreun tutorial,ceva,care sa imi arate cum se procedeaza,cum se desfac farurile,sticla.....multumesc frumos!!!

Edited by pedromilano
Link to comment
Share on other sites

http://https//olxro-ring11.akamaized.net/images_mercadorro/128306848_4_1000x700_bmw-320-d-163-cp-auto-moto-si-ambarcatiuni.jpgCiao Closcutz,NU VREAU SA SCHIMB FARURILE....NU MA DERANJEAZA ASTEA ACTUALE...VREAU DOAR SA MONTEZ ANGELS EYES-URI,MA INTERESEAZA CE DIMENSIUNI AU SAU UNDE LE POT COMANDA,DE MONTATA,O SA INCERC EU...CRED :-) Edited by pedromilano
Link to comment
Share on other sites

ASA ARATA FARURILE!!!

 

Salut ,variante cea mai avantajoasa calitate preĂâş ar fi farurile de Lci halogene.

DacĂŁ nu aliexpres sau olx

https://www.olx.ro/oferta/kit-inele-angel-eyes-bmw-e46fara-lupe-cu-lupe-coupe-compact-e90-e39-ID7dM36.html

Salut Daniel86,merci....angels-urile le-am vazut pe olx,in link-ul care mi l-ai trimis...super!!!

n-am inteles cu farurile ...pot pune din acelea cu lupa....stii ceva...cam cat ar costa ...e greu...??

post-33107-0-44485600-1483788955_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

ASA ARATA FARURILE!!!

 

 

Salut Daniel86,merci....angels-urile le-am vazut pe olx,in link-ul care mi l-ai trimis...super!!!

n-am inteles cu farurile ...pot pune din acelea cu lupa....stii ceva...cam cat ar costa ...e greu...??

Cu lupĂŁ ai fi un putin in afara legi, poĂâşi pune modelul de pe restyling care are halogene Ăâ˘i in acelaĂâ˘i timp inele angels .

Eu am xenon si ca sa iti spun drept nu am folosit niciodatã stropitoarele de far, e drept cã unde locuiesc eu nu ningea cel putin pânã ieri ;) .

http://uploads.tapatalk-cdn.com/20170107/cb797bcce82dc57a2fd2cb7a0b6ad74f.jpg

Edited by Daniel86
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Le-ai pus tu angels eyes-urile?arata super

Sincer nu as vrea sa pun xenon,sunt mulțumit de lumini,vreau doar angels,sunt super ale tale,se da sticla de la far greu jos?eu am mai montat angels doar pe e46 și nu a fost greu deloc,nu știu dacĂŁ și la e91 se poate pune asa ușor... și as vrea tot ccfl angels-urile,știi ceva ....dimensiuni sau...care sunt pașii de urmat?🤔🤔🤔

Link to comment
Share on other sites

Cele din imagine sunt originale, nu sunt ale mele au doar becul schimbat di halogen a led , dar acest lucru se face foarte uĂâ˘or.

Ca sĂŁ le desfaci pe ale tale nu este o plimbare prin parc , trebuiesc ĂŽncĂŁlzite la o anumitĂŁ temperatura in cuptor sau cu pistol de aer cald si cu multa rĂŁbdare se face, in Italia sunt care il deschid cu 300 euro, care cu 150 euro, dar mai putin nu gĂŁseĂâ˘ti

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.