Jump to content

VESTE BUNA: reduceri de pana la 40% pentru revizii in reteaua de service BMW Romania


X X L

Recommended Posts

BMW Romania a pregatit in perioada 15 ianuarie - 31 martie un program de reduceri de pana la 40% pentru revizia de ulei si filtre. Oferta este disponibilĂŁ in intreaga retea nationala de 21 service-uri autorizate BMW si include si generatii mai vechi de modele, incepand cu BMW Seria 3 E46.

 

Vezi preturi din oferta cu click pe imaginea de mai jos :rolleyes:

 

http://www.bmwclubmagazine.com/cutenews/data/upimages/reducere_service_mic.jpg

Link to comment
Share on other sites

Desigur, pret revizie standard 1800 de ron. Noul pret 3500 de ron cu 40% reducere = 2100 ron. Asta da reducere. BMW nu-ti da reducere decat daca ai cateva masini luate de la ei de noi. Daca venim noi cu un E46 la o revizie mare, m-as mira sa ne dea 2%. Si eu trebuie sa fac revizia la ei si o sa intreb de curiozitate, dar tot nu cred ca BMW ar putea da vreo reducere.
  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Tocmai am fost sunat de cei de la CJ.

 

Pentru al meu E87 118d 2006 o revizie completa, ulei Shell si toate filtrele aferente + manopera costul este de 1200 lei cu reducere (pret full era 1700). Ca si durata vreo 2 ore zic ei.

 

Daca as lua eu piesele si as merge la un service de cartier m-ar ajunge in jur de 800 lei cu tot cu manopera.

 

Pentru istoric sa platesti 400 lei nu e nici mult nici putin, dar 1 data pe an eu zic ca merita, daca e cu reducere ca altfel pretul intreg e un pic obscen.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Aproape tot timpul sunt reduceri, prin rotatie (ulei, discuri + placute, etc).

Eu in ultimii ani am observat ca de obicei perioadele cu reduceri dureaza 2 luni si jumatate, cu pauza 2 saptamani intre 2 campanii.

 

Vedem pe 25 septembrie ce apare :)

Edited by duxdeorum
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.