Jump to content

X6 2008 286 CP 134 MII KM


coxanelu

Recommended Posts

Bmw X6 3.0d 286CP Twin Turbo

 

WBAFG01010L186549

 

 

Cutie automata

Pachet SPORT

Buton SPORT cutie

10 Airbag-uri

Faruri Bi-Xenon Adaptive

Navigatie

Interior piele Seria 7

Autohold

Scaune Sport electrice

Dublu Climatronic

Comenzi volan

Padele volan

Cruise Control

Oglinzi electrice

Softclose la usi

Sistem audio

Bluetooth

Pachet Lumini Exterior + Interior

Camera video marsarier

Senzor parcare cu afisaj

Senzor lumini

Senzor ploaie

Pilot automat

Perne de aer spate

Jante aliaj 19'' cauciucuri noi!

Senzor presiune roti

Masina functioneaza impecabil nu are nici o problema.

Se poate vedea in BUCURESTI, zona Tineretului/Asmita Gardens

 

IMPOZIT PLATIT PE ANUL 2017.

 

Mai multe poze pe anuntul de mai jos.

 

Barfe, smenuri, susanele aici pe forum sau la 0722824859 :)

 

 

 

https://www.autovit.ro/anunt/bmw-x-nu-sunati-cu-oferte-aberante-sau-schimburi-ID7GiyOP.html

post-68464-0-85218000-1488379680_thumb.jpg

post-68464-0-62685600-1488379686_thumb.jpg

post-68464-0-64308300-1488379693_thumb.jpg

post-68464-0-91368700-1488379699_thumb.jpg

post-68464-0-13495500-1488379707_thumb.jpg

post-68464-0-04125400-1488379714_thumb.jpg

post-68464-0-07821000-1488379720_thumb.jpg

Edited by coxanelu
  • Like 2
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

La amanetul meu auto ( locul unde le gasesc ), nevand chef sa ma aglomerez cu ele pe aici ( asta fiind motivul pentru preturi) :) Alta intrebare :p

 

Si 530ix-ul a plecat la un cumparator care l-a ultra-verificat inainte si ce sa vezi ?! s-a dovedit a fi ca in reclama ( cu 110.000 km ) , la fel cum e si acest exemplar "dubios"

 

Din pacate ( sau fericire pentru cine cauta masini cu km putini dar nu "sa fie minim 2013 frate" ) , romanasii prefera un facelift cu multi km in detrimentul unei masini corecte .

Edited by coxanelu
  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Merci, XMI :)

All, de la BMW doar atat momentan. Mai sint si altele de la alte firme producatoare dar nu vorbim despre ele aici ca nu ie frumox :) Ma poti contacta telefonic pentru acest X6 si alte detalii despre ce mai e pe stoc :)

Edited by coxanelu
Link to comment
Share on other sites

La amanetul meu auto ( locul unde le gasesc ), nevand chef sa ma aglomerez cu ele pe aici ( asta fiind motivul pentru preturi) :) Alta intrebare :p

 

Si 530ix-ul a plecat la un cumparator care l-a ultra-verificat inainte si ce sa vezi ?! s-a dovedit a fi ca in reclama ( cu 110.000 km ) , la fel cum e si acest exemplar "dubios"

 

Din pacate ( sau fericire pentru cine cauta masini cu km putini dar nu "sa fie minim 2013 frate" ) , romanasii prefera un facelift cu multi km in detrimentul unei masini corecte .

Spune asa:)) atunci sa tot vii cu oferte de astea. Bafta !

Link to comment
Share on other sites

Acuma sa imi fie cu iertare dar la cum arata manerul de la usa pasagerului masina a fost plimbata bine.Poze cu volan sau scaun sofer nu vad deci e posibil sa nu fie ok in realitate.Eu pot sa fac o poza la interiorul masinii mele care la 115.000km arata ca scos din fabrica dar kilometrii sunt reali.
Link to comment
Share on other sites

masina asta nu are faruri bi-xenon adaptive si nici scaune de seria 7 (scaune de seria 7 are doar seria 7), sistemul audio e stereo, adica basic fara niciun amplificator.

 

cu ce l ajuta pe cumparator ca are impozitul platit pe 2017? nu e ca si cum cine o cumpara nu i mai plateste impozitul. presupun ca e de la sine inteles ca oricine cumpara masina , o cumpara cu taxele platite la zi, adica cu fiscal

 

 

LE: manerul ala se roade usor la x5 si x6 in special de la grasimea/cremele de pe maini. se poate schimba cu o investitie minima

Edited by SKW
  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Eu chiar nu inteleg dece mai pun oamenii masini de vanzare pe forum. Indiferent daca masina e super ok sau e praf, comentarile rautacioase apar imediat.

 

Omul vinde o masina la un pret sub piata, cu km reali. Dar se trezeste cate unu sa o faca praf, incet incet.

 

Se vede clar ca masina NU a fost pregatita de vanzare, omul o vinde asa cum se vede. Daca o cumpara un samsar cu o investitie minima o face bibelou, dupa care a sa zicem, super masina, merita. Dar cand vinde omul o masina corecta sariti toti cu comentarii rautacioase. Studiati putin pe net sa vedeti cam ce masini a vandut omu, nici una pregatita de vanzare, afacerea nu e vanzarea masinilor, el trebuie sa scoata banii rapid pe ea, ca banii respetivi sa produca alti banii. De aici si pretul scazut.

 

PS. nu cunosc vanzatorul. Bafta la vanzare

 

Oferta asta cu impozitul platit pe 2017 o fac aia de vand Logan, ma frate... Tu vinzi BMW X6, bai tata bai... In anuntul de pe autovit ai scris de doua ori cu majuscule ca impozitul pe 2017 e platit. De unde ati aparut, bai fratilor?

 

Dar tu de unde ai aparut frate ca doar prosti vorbesti. Daca masina nu are impozit platit pe 2017 cum scoti fiscalul sa o inscri???? Sau poate un cumparator doreste sa o tina tot anul 2017 fara o sa inmatriculeze pentru nu mai plati taxe.

 

Gandeste naibi inainte sa scri.

 

Fostul proprietar a mai avut masini in amanet care le-a pierdut,printre care si un Maserati(aceleasi nr de inmatriculare AXL). Sunt convins 100% ca km sunt reali

Edited by STO
  • Like 3
  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

Oferta asta cu impozitul platit pe 2017 o fac aia de vand Logan, ma frate... Tu vinzi BMW X6, bai tata bai... In anuntul de pe autovit ai scris de doua ori cu majuscule ca impozitul pe 2017 e platit. De unde ati aparut, bai fratilor?

 

 

Scrie pentru taranul roman prost si rupt in cur care isi cheltuie si ultimul leu pe masina ca sa arate la lume ce valoare are el. Nu mai sariti atata de cur si uitati-va atent la anunturi ca oricum x6 ele si daca ar fi la 15.000 tot nu s-ar vinde aici.

Cand ii vedeti pe altii cum se caca pe ei cu caucicuri second hand cu dot 2008 pe aici nu mai ziceti nimic. E adevarat ca pe acest forum bmw e46 inca este considerata o masina de lux...

De asemenea acest x6 costa 18.000 de euro, un Golf 7 2.0 TDI 4 motion e mult mai scump asa ca nu o sa o cumpere vreun magnat cu 10000 de euro pe luna salariu ;)

Edited by AlexChris
  • Like 9
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

1488503518[/url]' post='2390206']

Scrie pentru taranul roman prost si rupt in cur care isi cheltuie si ultimul leu pe masina ca sa arate la lume ce valoare are el. Nu mai sariti atata de cur si uitati-va atent la anunturi ca oricum x6 ele si daca ar fi la 15.000 tot nu s-ar vinde aici.

Cand ii vedeti pe altii cum se caca pe ei cu caucicuri second hand cu dot 2008 pe aici nu mai ziceti nimic. E adevarat ca pe acest forum bmw e46 inca este considerata o masina de lux...

De asemenea acest x6 costa 18.000 de euro, un Golf 7 2.0 TDI 4 motion e mult mai scump asa ca nu o sa o cumpere vreun magnat cu 10000 de euro pe luna salariu ;)

 

Masina e si pe mobile, insa acolo costa 21000. Depinde de unde vreti sa o cumparati, zic totusi sa o luati de pe forum ca economisiti 3000. :)))

http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/details.html?id=239262138&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&isSearchRequest=true&fuels=DIESEL&scopeId=C&maxFirstRegistrationDate=2009-12-31&minPowerAsArray=185&minPowerAsArray=KW&makeModelVariant1.makeId=3500&makeModelVariant1.modelId=60&pageNumber=1

  • Like 1
  • Downvote 4
Link to comment
Share on other sites

Da, impozitul costa mai mult decat la un Logan si de aia am considerat sa specific ca e platit :)

 

Voi reveni cu poze la interior mai clare.

 

Manerul ala e "gumat", naiba stie de la ce dar vad ca unii au spus deja de la ce apare acest fenomen.

 

Pe Mobile nu l-am mai editat, oricum nu vine nimeni de afara in Romanistan sa cumpere masini, decat cei care le duc de aici acolo ( in special benzinare mari ).

 

Cavaliere, ai ceva personal cu mine ? Esti bufonul de serviciu al acestui forum ? Ca sa stiu cum abordez o eventuala neintelegere virtuala pe viitor. Multumesc

 

La fel ca si cu 530 ix-ul, masina va pleca catre cine vrea sa se bucure de o masina nu tocmai ultimul racnet, nu sa stea la gargara pe net .

  • Like 2
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

1488528440[/url]' post='2390232']

Da, impozitul costa mai mult decat la un Logan si de aia am considerat sa specific ca e platit :)

 

Voi reveni cu poze la interior mai clare.

 

Manerul ala e "gumat", naiba stie de la ce dar vad ca unii au spus deja de la ce apare acest fenomen.

 

Pe Mobile nu l-am mai editat, oricum nu vine nimeni de afara in Romanistan sa cumpere masini, decat cei care le duc de aici acolo ( in special benzinare mari ).

 

Cavaliere, ai ceva personal cu mine ? Esti bufonul de serviciu al acestui forum ? Ca sa stiu cum abordez o eventuala neintelegere virtuala pe viitor. Multumesc

 

La fel ca si cu 530 ix-ul, masina va pleca catre cine vrea sa se bucure de o masina nu tocmai ultimul racnet, nu sa stea la gargara pe net .

 

Bufonul de serviciu :(? Dar cu ce te-am deranjat, imparatia ta? Care e neintelegerea, tu stii. Poti sa pui 40 de mii pret pe mobile, ca tot nu vine nimeni in Romanistan. Masina sa plece la cine vrea ea, dar aici e forum, nu te mai simti ofuscat, ca n-ai de ce.

  • Like 3
  • Downvote 5
Link to comment
Share on other sites

Da, ma ocup cu vanzari de masini care imi raman pe cap insa nu stau sa le maschez chestii . Am marja de profit calculata bine si nu ma pot aglomera cu ele :)

 

 

Gata cu spamul, daca se poate :)

 

Astept intrebari pertinente in legatura cu masina.

Edited by coxanelu
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.