Jump to content

FSC pentru upgrade harti GRATUIT


Recommended Posts

Felicitari Neo pentru initiativa. Bine punctat: forumul are nevoie de continut de calitate, si oameni de ok care se ajuta intre ei. De asemenea, ar fi nevoie de ma multa curatenie, stiu ca adminii fac asta pe timpul lor, dar nu pot sa nu observ ca deja apar oameni care "comenteaza" regulile.

 

Ca sa rezum, un om isi ofera timpul si serviciile colegilor de pe forum, iar cei care nu au contribut cu nimic aici, pun deja intrebari aiurea. Cred ca acest topic ar trebui sa contina doar request-uri de la cei care intrunesc conditiile, iar restul de offtopic sa fie sters. Inclusiv postul meu offtopic. Merci!

 

 

 

  • Like 2
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

@neo_andersson: imi cer scuze pentru off, dar nu gasesc un numar de contact al tau, un bun prieten cu un '11 F10 ar dori un update complet, inclusiv harti, pentru masina sa, cum poate lua legatura cu tine? Lasa-mi te rog un numar de telefon sau o adresa de email. Multumesc!
Link to comment
Share on other sites

Va rog postati pe acest topic doar cererile de cod, ATAT, nimic altceva, fara impresii, fara cereri de numere de telefon sau altele, nu ofer nici un fel de servicii pe forum.

 

Deci, va rog, doar posturi scurte cu ultimele 7 caractere din VIN si atat, cred ca nu cer prea mult, nu sunt necesare nici macar multumirile ulterioare sau feedback de genul "a mers codul".

  • Like 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Buna dimineata la toti,

 

M-am hotarat intr-un final sa fac totusi update-ul la EAST 2017-1 de la 2016-1.

Ma ajuti te rog cu un cod pentru VIN-ul meu:

 

WBAVP31060VS50991

 

Am 2016-1 EAST PREMIUM acum instalata.

 

Mersi mult de tot!!!

 

SVIEUIX2ERCYMABIAD7Q

 

Salut Neo

 

Ma poti ajuta, te rog, cu un cod pentru A981594 ?

Multumesc anticipat

 

MA53QPNLUGIQEABIAD7Q

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.