Jump to content

FSC pentru upgrade harti GRATUIT


Recommended Posts

Salut NEO!

 

Vreau sa fac un update de harti la masina socrului meu, un X5 an 2012 VIN: L569984, ma poti ajuta te rog cu un cod FSC?

 

Multumesc!

 

O77LFB36BGPE4ABIAD7Q

 

Salut,

 

se poate un cod pt DX44125?

Europe Move

 

Mersi!

 

Citeste te rog regula nr.1

 

Salut!

 

Se poate va rog un cod si pentru PW21343 ?

 

Multumesc!

 

 

Citeste te rog regula nr.1

Link to comment
Share on other sites

acelasi raspuns i l-ai fi at si tu si tot offtopic ar fi fost, din punctul tau de vedere.

este de apreciat ca ajuti userii de pe acest forum, dar informatiile constructive nu ar trebui sa te deranjeze asa tare.

 

 

toate informatiile astea se gasesc pe forum cu un simplu search. Am facut acest topic special pentru coduri si nimic mai mult, am specificat din primul post, nu am timp sa citesc zeci de posturi aiurea ca sa le gasesc pe alea care intradevar sunt cereri de coduri.

imi aloc din timpul meu, si asa putin pentru a ajuta colegii de forum si nu cer in schimb decat putina intelegere si respectarea unor reguli minime.

Topicul asta a mai fost "curatat" o data si din ce vad NIMENI nu citeste primul post cu acele reguli.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.