Jump to content

VAND Bmw E60 LCI 520d M Packet


Cristian.O

Recommended Posts

S6VAA CIC-Zusteuerung

 

Asta e optiunea masinii. Si tu zici ca nu are cic, ca euro 5, ca luna a 14-a de pe Marte, ca etc aberatii. Mai bine ai gandi tu inainte sa debitezi din ce visezi noaptea.

Ciudat ca si pe bimmer apare cu CCC...inclusiv controler vechi si 7.2008 nu 8.2008 :)

Bafta la vanzare!

Edited by gaby_wmw
  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Si in lista pusa de mine apare ca data a productiei 14.07.2008,insa inmatricularea/punerea in circulatie s-a produs in luna august.

Nu stiu ce apare pe bimmer,eu am scos lista optionalelor in momentul in care am verificat-o pentru cumparare chiar de la reprezentanta Autotransilvania,si aparea CIC,deci e clar.

Multumesc!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pretul e negociabil dupa cum am zis,insa astept o persoana interesata de un e60 cu istoric curat,dotat si intretinut cum se cuvine.

Imi permit sa nu o bag in oala cu e60-urile de pe autovit aduse pt. bisnita. De asemenea,respect si parerile voastre cu privire la pret,dar repet,atat apreciez eu ca valoreaza.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Cristiane, nu am stiut ca ai cumparat masina si ai intretinut-o cu inca 3-4 persoane de pe aici de e problema lor cat ceri pe masina...sau cautati e60 si nu stiti cum sa luati unu de genu pe la 10k?!

 

Acum serios vorbind, care este diferenta intre voi si toti samsarii care dau mesaje si telefoane cu oferte de tot rahatu sau cu schimburi aberante?

  • Like 2
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Foarte frumoasa masina, intretinuta si pusa la punct. De dotari, nici nu mai zic.

 

Am vazut masina si pot confirma starea ei iroprosabila, iar absolut toate dotarile pe care le are sunt de la mama ei, din fabrica, chiar daca pare greu de crezut si sunt rare pe 2.0d.

 

Spor la vanzare.

Edited by Kenbobo
Link to comment
Share on other sites

Multumesc,baieti!!mi-am asumat comentariile de genul celor de mai sus in momentul in care am decis sa pun si aici masina la vanzare ( desi nu voiam initial ),deci nu ma "ating" deloc,si le ignor.

Cine cauta un e60 dotat in stare foarte buna,si nu un f10 indiferent de optionale si stare tehnica/estetica,posibil sa ia in considerare masina mea.

Weekend placut in continuare!

  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.