Jump to content

BMW ROAD MAP EUROPE PREMIUM EAST/WEST 2017-2 TORRENT


Recommended Posts

Mai bine cumperi codul FSC Lifetime pentru VIN-ul CIC-ului.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

...am reusit intr-un final sa-mi updatez hartile , miam adus CIC-ul in casa,am reusit sa fac conexiunile intre CIC, CID si Idrive (google este prietenul meu) l-am conectat la un incarcator de laptop 14V si cand am introdus codul FSC a demarat fara probleme neavand conexiune cu CAS. Codul lifetime l-am creat singur cu fsc generator disponibil pe forum

post-68911-0-96992600-1499374816_thumb.jpg

post-68911-0-29735900-1499374838_thumb.jpg

post-68911-0-22675500-1499374873_thumb.jpg

post-68911-0-19766200-1499374942_thumb.jpg

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Salut! Ma poti ajuta te rog cu o informatie, daca instalez pe un BMW seria 3 din 2012, modelul nou cu ecran mare, am inteles ca am nevoie de Map Road Premium, pot sa butez de pe stick si am nevoie de un cod, de unde pot lua acel cod? Pot sa instalez atat harta cu Europa de Est si cat si harta cu Europa de Vest, sau este spatiul de stocare al masinii prea mic si pot sa pun doar una din cele doua?

Merci mult!

Link to comment
Share on other sites

Am descarcat versiunea NBT-EUROPE NEXT 2017-1, exista si NBT-EUROPE NEXT 2017-2???

Am verificat pe masina si am Road Map Europe Premium 2012.

Prin urmare, am nevoie de harta NBT-EUROPE NEXT 2017-1 sau BMW ROAD MAP EUROPE PREMIUM EST 2017-2?

Trebuie sa dezarhivez arhiva sau o recunoaste automat cand introduc stick-ul? Am cumparat de pe ebay FSC Liftime.

Mutumesc!

Link to comment
Share on other sites

Am descarcat versiunea NBT-EUROPE NEXT 2017-1, exista si NBT-EUROPE NEXT 2017-2???

Am verificat pe masina si am Road Map Europe Premium 2012.

Prin urmare, am nevoie de harta NBT-EUROPE NEXT 2017-1 sau BMW ROAD MAP EUROPE PREMIUM EST 2017-2?

Trebuie sa dezarhivez arhiva sau o recunoaste automat cand introduc stick-ul? Am cumparat de pe ebay FSC Liftime.

Mutumesc!

Ai nevoie de harta premium ( deoarece tot premium ai )

Dezarhivezi pe stick de 32 gb formatat fat32 neaparat si bago in torpedou nu cotiera

Link to comment
Share on other sites

Am tot citit dar nu am ajuns la o concluzie clară, dacă greșesc mea culpa.

Am descărcat east europe 2017-2 pentru un E60 cu CIC.

Pe stick-ul de 32 Gb formatat FAT32 trebuie să pun în root:

1. arhiva descărcată sau,

2. folderul "NAVD_00005C4A_255_005_075" sau,

3. folder-ul ”pkgdb” si fisierul config.nfm sau,

3. directoarele din folderul ”pkgdb”

Mulțumesc pentru ajutor

Edited by Rcc-67
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.