Jump to content

vand bmw e90 lci M pack, xenon, trapa, navi cic


darius_x

Recommended Posts

An fabricatie 2009, model 318d euro 5 manual!

 

Motor nou schimbat la reprezentanta de 30.000km, kit volanta+ambreiaj schimbat de 1000 de km!

 

km: 230.000!

 

Dotari:

 

-pachet m exterior complet

 

-interior full piele

 

-trapa

 

-bixenon

 

-navigatie mare CIC

 

-incalzire in scaune

 

-oglinzi rabatabile electric

 

-jante 19 model alpina

 

-climatronic

 

-senzori ploaie

 

-senzori lumina

 

-senzori parcare

 

-senzori presiune roti

 

etc.

 

 

pret 9800 euro

post-36167-0-18083400-1497977583_thumb.jpg

  • Like 2
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Salut, vad ca masina e proprietate a garajului din Belgia. Poti sa atasezi CARPASS-ul te rog? VIN-ul si mai multe poze daca se poate...

 

DA, a fost proprietate a garajului, acum eu sunt proprietar, atasez poza cu carpass ul, nu prea am poze deoarece masina ajunge in tara doar in weekendul asta, nu e pusa inca la vanzare niciunde, are carte servis completa si facturi aferente pentru motor si ambreiaj, iar uleiul e schimbat de 2000km!

post-36167-0-53060100-1498158976_thumb.jpg

post-36167-0-57181200-1498158990_thumb.jpg

  • Like 2
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Ce mi-ai dat tu nu e CArpass, ci ITP-ul masinii E ciudat ca in Belgia i-au dat ITP din martie pana in septembrie. De obicei se da pe un an sau 2. Am stat acolo 10 ani si stiu procedura. Carpass-ul este atestul kilometrilor. Toate service-urile autorizate in Belgia sunt conectate la baza de date Carpass si de cate ori masina intra in service, este inregistrata data si nr de km. Cam 90% din service-urilor lor au acces la aceasta baza de date.
  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...

Cred ca ai prins o tu pe mĂŁmica ta cu poĂâ˘taĂâ˘u mai degrabĂŁ, cautĂŁ linku Ăâ˘i ĂŽncepe tu sa citeĂâ˘ti de la ĂŽnceput, obositule....idiot poĂâşi fi, ai fost sa vezi maĂâ˘ina? Ai vz câĂâşi km avea pe bord ?

Hai ca metiti o pauza de la forum.

Ce limbaj de targ ai.

 

 

Sent from my iPhone using this shit Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Cred ca ai prins o tu pe mĂŁmica ta cu poștașu mai degrabĂŁ, cautĂŁ linku și ĂŽncepe tu sa citești de la ĂŽnceput, obositule....idiot poți fi, ai fost sa vezi mașina? Ai vz câți km avea pe bord ?

Eu totusi am vorbit frumos, dar hai sa ne aducem aminte, terminatule, daca tot o incerci aiurea cu noi. In urma cu un an ai postat un anunt cu un cazan bineinteles, in care ai scris ca masina are 200.000 km. Un coleg de pe forum a verificat masina, dar de fapt avea 260.000 km. Cand te-a intrebat care e treaba, ai zis ca stii ca are 260.000 km, dar ea arata de 200.000 si ca atat are in bord. Asa ca, bai distrusule, ca sa intelegi: nu mai esti in anii 2000 sa umbli cu cardeala proasta. Ai inteles, bai descultule?!

P.S. : imi cer scuze, dar am incercat sa-i raspund pe masura!

  • Like 8
  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.