Jump to content

Polis profesional


stranger

Recommended Posts

Eu iti recomand sa nu faci compromisuri: https://www.farcebook.com/AceDetailingGarage/

 

Ori o faci tipla, ori o lasi asa.

Un numar de tel de la Ace aveti?

Vreau sa o fac ca noua si caut ceva de calitate ca masina era noua avea decat o zgarietura insa am fost sa spal masina, aveam un fluture ce nu a iesit la spslat si a venit un destept de arab cu o padta ca freaca cu asta si sa zgariat si patat unsfert de capita de la ala..

Link to comment
Share on other sites

si cat este pretul la ei pentru un polis total??

 

Nu stiu , pretul se face in functie de dimensiunea masinii / starea lacului / severitatea defectelor prezente la nivelul lacului / gradul de corectie dorit / calitatea protectiei aplicate

 

Nimeni nu poate sa faca un pret corect decat dupa ce face o inspectie a masinii

 

Aici ma refer la o lucrare de calitate cu rezultate excelente ... pentru bugete deficitare exista oricand "polishul" de spalatorie.

Edited by Acero99
  • Like 4
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Sal , la ACE am sunat si spun ca sunt momentan inchisi pt renovari.. La ABC mi-au rasuns da nu stiu f mult despre ei, au produse si servicii de caliate, sa ma duc cu incredere?mersi

Salut,

 

Eu am fost extrem de multumit....folosesc ca produse Maguiars

Edited by badolty
Link to comment
Share on other sites

Salut,

 

Eu am fost extrem de multumit....folosesc ca produse Maguiars

Sal. Am fost la ABC, a facut capota ca noua. Va recomand sa mergeti cu incredere, baiatu e super pasionat, foloseste produse de calitate si are mare rabdare. La capota mea cred ca a stat 4 ore da a facut-o ca noua. Am sa revin cu poze. Multumesc colegilor de pe forum. O seara buna.

Edited by stranger
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Polish sau revopsire?

 

Am observat ca pe masina mea s-au adunat ff multe zgarieturi fine. Ca o panza de paianjen. As fi vrut sa o polishez am vazut la altii ca dupa polish la ceva timp vopseaua a devenit mata.

Ma gandeam la o varianta de polish dupa care se aplica un strat de lac special care la cald se "autoniveleaza" dar costa 700 ron 1L. Posibil ca si costuri sa ajunga ca si o revopsire. Iau in calcul si revopsirea desi la revanzare posibil sa fie un minus.

 

Pareri?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.