Jump to content

vand rezerva slim


Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Salut,

cand am spus noua,m-am referit la faptul ca nu a fost nici macar odata montata pe masina.

am crezut ca se intelege din moment ce vine odata cu masina ca nu poate fi noua ca data de fabricatie.!

Edited by MiLLe
  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

tu ai avut cu DOT mai bun?

omul, clar a exagerat, dar pretul este la fel cu cel cerut de tine in trecut...

http://www.bmwclub.r...ric-cheie-roti/

1.ce legatura am eu cu pretul ? aici nici macar nu s-a legat nimeni de pret ,deci" unrelated"

2.da,ale mele au fost mai noi ,an 2005 ,de fapt si acuma o am in porbagaj la e93

3. Report pentru comentariii aiurea in goana dupa posturi thumbsup.png

  • Downvote 7
Link to comment
Share on other sites

 

3. Report pentru comentariii aiurea in goana dupa posturi thumbsup.png

Fix pt posturi am comentat eu...si tu ai facut la fel cand ai zis ca nu nu sunt noi?

Roata ta nu e 2002...e 2005...mare diferenta...o ai si acum in masina tot din vina dot-ului...altfel era vanduta.spor la report

  • Like 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Nu e prima oara cand te bagi in posturi de vanzare cristie35 deci nu stiu care dintre tine sau Alex_wly e in goana dupa posturi tinand cont cat a ajutat lumea pe acest forum Alex...tu pe langa chestii de vanzare si posturi la masina ta nu te-am mai vazut pe nicaieri...si sa te mai bagi in seama cateodata cand vinde lumea cate ceva, total inutil, tinand cont ca si tu ai avut la vanzare aceasi chestie, probabil din frustrare ai si comentat ca nu ti-ai luat banii pe produs...si-a luat forumu BMWClub comentator oficial...
  • Like 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

bla bla bla

 

nu-ti place ceva la mine ?? report ...asa cum fac si eu cu tine pt offtopic-uri si alte tampenii pe care le emanezi ...

 

on-topic:

 

Atenie la ce se vinde aici ,nu e noua cum s-a specificat.E din 2002 ,un cauciuc de 15 ani e copt .si-a pierdut de mult proprietatile

  • Downvote 4
Link to comment
Share on other sites

Si al tau de 12 ani cum e? Ca nu inteleg... :console:

 

unde am scris eu ca e nou ? cum a scris aici vanzatorul ?

tocmai de-aia l-am scos de la vanzare pt ca m-a atentionat cineva de pe forum ca e vechi...l-am pus la mine in masina

acuma ce nu mai intelegi ? ca sa te lamuresc...

 

Inca ai anuntul activ cristi?!?!....vrei sa ne mutam acolo?

 

da.Muta-te acolo si comenteaza cat vrei lol

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.