Jump to content

Oglinzi laterale M3 E92


Recommended Posts

  • 2 weeks later...

ba da, am avut eu. rabatabile electric si cu electrochrome

 

Ce an era m3?

Am cautat multa documentatie...si concluzia era ca lci e92 m3 nu au avut din cauza faptului ca se inchideau foarte tare la culoare noaptea....si asa era..am avut pe e90 si se faceau negru...dar era super la mers pe autostrada.

..da si mie vin tau sa vad optiunea.

Merci

Link to comment
Share on other sites

Sincer nu stiu.La ce sĂŁ mĂŁ uit ?Adica cum pot sa imi dau seama ?

Daca ai oglinzile jos de pe masina...fa poze la part numbers si apoi daca ai chiar sticla...oglinda data jos...cate fire ce conector are in ea...sau chiar si doar daca te uiti doar la ea.. pe marginea ei de aprox 5 mm o dunga.

 

Ce an era masina ? Era uk ?

Link to comment
Share on other sites

.. pe marginea ei de aprox 5 mm o dunga.

 

... Era uk ?

 

are pe contur la cativa mm de margine dunga de care vorbesti ,e cu electrocrom oglinda .Despre rabatare electrica nu stiu ,pt ca nu am pe masina asa ceva.

am scris in primul post ca masina de pe care provin e right drive hand -uk

problema mea e ca nu stiu cum sa fac sa mearga reglajele oglinzilor asa cum trebuie de la butoane...fiind de anglia merg pe dos complet.Spre ex cand dau cu spatele ,oglinda de la sofer se lasa in jos rolleyes.gif iar reglajele sus jos stanga dreapta au alte orientari ..spre ex cand dai reglaj jos pe partea stanga,se misca lateral pe partea dreapta...chestii d'astea thumbsup.png

...sigur exista o rezolvare.Daca esti cunoscator.Ceea ce nu e cazul meu.

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.