Jump to content

subwoofer logic 7 , 2 subwoofere standard


Theo42

Recommended Posts

Vand o bucata subwoofer logic 7 / harman kardon e60/e90 in perfecta stare de functionare. Subwooferul este dat jos de pe masina persoanala pentru ca s-a facut upgrade la SWS :)

Pretul pentru forum este de 300ron doar pentru difuzor/350ron cu tot cu carcasa,pret fix.

Mai am si doua bucati standard la pretul de 75ron fiecare sau 100 ambele insa doar difuzoarele. Schimb doar cu oglinda FLA e60/e90 cu led pentru alarma.

  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Si eu l-am lasat intr-un final la 250ron pe olx. Aici il dau si cu 200.

Am cautat mult timp si eu inca un subwoofer de l7 sa ii fac pereche sa il dau,intre timp am trecut la sws earthquake si setul complet de l7 al meu s-a dat unui prieten instant(pe 100e),a mai ramas subwooferul asta ratacit pe care il dau in bani buni (cred eu) insa pe care aparent nu il vrea nimeni. In mod normal e 100e unul / 600ron perechea,am gasit mai demult pe cineva cu 300ron subwooferul insa pana sa apuc sa ii dau datele deja dezactivase anuntul.

@zeronoo daca vrei le imperechem si le dam pachet pe 4-500ron,poate asa e cineva interesat si le ia :) Sunt constient ca doar unul se da relativ greu pentru ca doar cineva cu probleme la un suboofer/cine vrea piese de rezerva va cumpara o singura bucata.

edit: o carcasa am si eu ramasa,il pot pune in aia fara probleme.

Edited by Theo42
Link to comment
Share on other sites

@cornel,4ohm,era cod de e90 pe carcasa.

@mgs sunt aduse de un prieten din alta tara,au fost pe masina lui personala o perioada insa a vandut-o si a ramas cu ele. Costul lor real in europa e undeva la 400e,poate chiar putin mai mult,se gasesc(insa rar) sh cu 200e. Cea mai ok solutie ar fi sa gasesti pe cineva din US sa le comanzi de acolo,daca reusesti sa eviti transport+taxe pretul e chiar foarte bun la ei,putin peste 200$ setul. Cat am dat eu pe ele e oarecum irelevant,oricum a fost un best buy,nu ma gandeam ca o sa le gasesc.

Edited by Theo42
Link to comment
Share on other sites

Pentru ca am montat amp'ul pe care il vreau si boxele de l7 tocmai au dovedit ca nu sunt ce trebuie ( mid'urile ca mid'urile insa tweerele clar nu ) pun la vanzare si un set de boxe l7 (una de e90,una de e92,difera magnetul insa ele se aud la fel) cu 300ron si un set de tweetere de l7 cu tot cu rame (tweeterele sunt lipite pe rame) cu 350ron. :) Boxele si tweeterele inca se afla pe masina si se vor da jos cand cineva va fi interesat de ele,se pot auzi ca nu au probleme in bucuresti.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.