Jump to content

Ce costuri presupune un X5 ĂŽn anul 2017?


severin31

Recommended Posts

Voi nu trebuie sĂŁ produceți niște bani pentru cașmir și adidași?

Ce atâta preocupare vizavi de je?! Nu aveți alte subiecte unde vĂŁ puteți aduce contribuția valoroasĂŁ?

Este vreo problemĂŁ cĂŁ nu mĂŁ grĂŁbesc sĂŁ arunc banii de un apartament pe orice mașinĂŁ și cĂŁ ĂŽmi doresc sĂŁ obțin cât mai multe dotĂŁri de banii disponibili? Și nu sunt nerealist. Ăn sprijinul afirmației mele este chiar mașina apĂŁrutĂŁ astĂŁzi.

 

Chiar așa, la ĂŽnceput nu ĂŽmi doream mai mult decât un X5 dotat, din 2012, dotat cât mai mult, dar am ajuns la concluzia cĂŁ e mai bine sĂŁ mĂŁresc bugetul pentru un F15.

 

Mi s-a cam dus entuziasmul când am analizat mai bine cei aproape 140.000 km ai brãilencei.

Pe de altĂŁ parte, dacĂŁ se pot ignora kilometrii, e destul de accesorizatĂŁ. DacĂŁ avea și suspensie adaptivĂŁ, era idealĂŁ!

  • Like 3
  • Downvote 18
Link to comment
Share on other sites

Nenea Severin, colegii nu ti-au spus in mod direct, dar iti spun eu, cu riscul de a mi-o lua....Esti cam prost crescut.

 

 

Foarte bine punctat. Omul are o predilectie pentru casmir si adidasi, din cate vad, ii place sa fie superior celorlalti, nu vedeti cum vorbeste. Tare sunt curios ce varsta are.

 

Nu vedeti ca lui ii place sa tot deschida topic-uri si sa scrie, atat. El vrea sa fie campion la topic-uri deschie, atat si nimic mai mult, ca de cumparat.... e lauda mare. :laugh:

 

Colegii sunt de vina care ii dau apa la moara. Ia sa nu ii mai raspunda nimeni, sa vedem ce mai inventeaza.

Edited by radu95
  • Like 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

VĂŁ comportați de parcĂŁ forumul ar fi vre-o casĂŁ de ajutor reciproc. Vai ce sĂŁ spun timpul și-au pierdut timpul colegii dându-i sfaturi. Fraților cine nu are timp sĂŁ intre pe forum, chiar nu e obligat. De asta se numește forum sĂŁ se discute liber. DacĂŁ Severin sau oricine altcineva vrea sĂŁ deschidĂŁ un topic despre costurile unui X5 ĂŽn 2017 (și se continue ĂŽn 2018, 2019) o poate face fĂŁrĂŁ nici o problemĂŁ. Discuțiile de aici nu sunt ĂŽn detriementul nimĂŁnui. Nu ar trebui sĂŁ reținĂŁ colegii de la muncĂŁ. Cine știe poate unii au lipsit de la muncĂŁ, sau au ratat sĂŁ ĂŽncheie vreo afacere bĂŁnoasĂŁ pentru cĂŁ severin nu s-a decis ĂŽncĂŁ dacĂŁ vrea F15 sau F70, și ei și-au pierdut timpul sfĂŁtuind-ul degeaba.
  • Like 6
  • Downvote 7
Link to comment
Share on other sites

asta cu telefoanele e cam discutabila. Acum chiar daca sunt asa scumpe la liber, astia de la telefonie te imbine cu tot felul de oferte. Acum si ciobanul de la stana are smartphone. Cu masinile inca nu suntem acolo....

Legat de cum se imbraca un posesor de x5, cred ca nu toti prefera hainele scumpe (poate dau banii aia pe altceva) dar ar cam trebui sa si le permita la o adica...asta e ideea

nici hainele de la zara nu sunt naspa...

Edited by andreisaioc
  • Like 1
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Din nou ai pierdut din vedere andreisaioc si posibil sa fii intr-o situatie de genul de ai scuzat telefoanele, ideea este ca te chinui sa platesti unde stai, dar iti iei telefon de 3.000-4.000 lei??Cum sa fie discutabila treaba? Ok iti iei un smartphone care poate sa fie si 500 lei.

Asta am spus si cu telefonul, poti sa ai 1000000000 in cont, dar sa ai un telefon cu butoane, dar sa ai 100 in cont si iphone 8 nu prea se pupa.

  • Like 4
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Daca iti cumperi un bun pentru placerea proprie si nu pentru a iti oftica vecinii/dusmanii/prietenii etc orice suma este justificata. Daca esti pasionat de ceasuri poti avea o colectie de 20.000e si daca stai in garsoniera..dar sa nu pretinzi ca esti vreun bill gates.
  • Like 4
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

asta cu telefoanele e cam discutabila. Acum chiar daca sunt asa scumpe la liber, astia de la telefonie te imbine cu tot felul de oferte. Acum si ciobanul de la stana are smartphone. Cu masinile inca nu suntem acolo....

 

 

inca nai vazut cioban cu masini scumpe? e unu si in bucuresti care face caterinca pe canalele de sport, daca inca nu ai vazut baga pe digi sport(care pe vremuri era un canal de sport mai echilibrat, nu mai e acuma) si il gasesti acolo :D

  • Like 3
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.