Jump to content

BMW ROAD MAP EUROPE PREMIUM EAST 2018-1 1USB


Recommended Posts

Dezarhivezi arhiva si o sa ai un fisier si un folder , le pui pe un stick formatat in fat32 si il bagi in USB-ul din bord/torpedo ... Vezi ca o sa ai nevoie de un cod FSC pentru a instala hartile ... Instructiunile pentru a face rost de cod le gasesti AICI si fisierele le gasesti pe pagina 12 postarea #235 Edited by OPaul
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pot sa confirm si eu ca am reusit sa fac update la harti dupa ce am citit putin pe aici. Totul a mers perfect: mi-am generat cod, apoi mi-am facut update la harti utilizand hartile luate de aici. Multumesc mult pentru ajutor!(BMW 320DX-2011 - navigatie mare) Edited by Andr33ii
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Da , dar tot cotesc la unu altu ca nu functioneaza. Eu am incercat versiunea cu 3 usb-uri le-am copiat toate intr-un singur folder si am dat install. S-a facut 100% si aparea 1/3 usb, dupa ce s-a facut 100% cerea usb 2.

Da ! Asa am patit si eu

Foloseste varianta de 1 usb !

 

Din 3 sa faci unu ! Nu ii prieste ca ii pt 3 dvd vers aia

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Multumim !

 

A mers totul ok, sistemul a facut update, a dat ok la sfarsit.

 

Am o intrbare, va rog, nu ar trebui sa vad cladirile 3d ? La mine nu se vad, am facut ceva gresit, am pus hartile care nu trebuia ?

F30 2012, cu ecran mare. Am pus: BMW ROAD MAP EUROPE PREMIUM EAST 2018-1 1USB. (Aveam: ECE, 01104.2.17, ROAD MAP EUROPE PREMIUM EAST 2012).

 

Multumesc !

Edited by BMW F30 club
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Am facut update cu Generator FSC de la BMW ROAD MAP EUROPE PREMIUM 2013 la BMW ROAD MAP EUROPE PREMIUM EAST 2018-1 1USB . Apoi am presupus ca trebuie sa fac update si la WEST , pentru a fi la zi cu modificarile din ultimii 5 ani ,asa ca am incarcat si BMW ROAD MAP EUROPE PREMIUM WEST 2018-1USB . La versiunea afisata aparea ultima harta (WEST) iar in localitatile din Romania nu mai era nici o strada in schimb Mako din Ungaria avea toate aleile . Am reinstalat BMW ROAD MAP EUROPE PREMIUM EAST 2018-1 1USB si totul e in regula , inclusiv westul . Instalare rapida si sigura si FSC lifetime , multumiri celor ce consuma timp , energie si au rabdarea sa ne ajute :drinks: Nu exista si o harta generica BMW ROAD MAP EUROPE PREMIUM 2018-1 1USB ??? Edited by Ralanti
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.