BMWClub: NAVIGATIE E90 - BMWClub

Jump to content

Page 1 of 1
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

NAVIGATIE E90 Rate Topic: -----

#1 User is offline   MirelJoacabine 

• Nou venit
  • Pip
  • Group: Members

Posted 09 November 2017 - 11:36

Buna ziua, sunt nou aici in comunitate, cu aceasta ocazie vreau sa salut pe toata lumea. Detin un BMW E90, care, din pacate nu este dotat cu navigatie, intrebarea mea este: Se poate instala schimband plansa bordului si toate cele necesare? Multumesc anticipat!
0

#2 User is offline   Stealth89 

• Începător

Posted 09 November 2017 - 12:19

Se poate.
Problema este valoarea, care din punctul meu de vedere nu este justificata.
Te poti interesa de tablete care sunt mult mai bune pentru media, se poate face astfel incat tableta sa se deschida odata cu masina(ca navi), sa iti inregistreze valori ale motorului,mica diagnoza samd(obd bluetooth), youtube, maps, waze, skype daca doresti, se poate face ca iesirea din jack-ul 3.5 sa aiba conectori pentru boxe si sa nu utilizezi jack sau bluetooth pentru redare.
Dar daca vrei OEM si ai dispune de 1000euro care sa ii bagi in navi si nu vrei sa bagi banii in excursii/telefoane/haine/mai stiu eu ce sau in alte componente ale masinii daca masina nu necesita absolut nici o investitie(suspensie sport, angel eyes, foliere geamuri/semnalizatoare/stopuri, grila M, samd), atunci se poate lejer.
Oricum sunt mai multe topic-uri deschise pe treaba asta unde vei afla si mai multe.

Bafta:)
0

#3 User is offline   vladmury 

• Senior

Posted 11 November 2017 - 19:43

Nu merita parerea mea, eu folosesc navigatia rar. Arata bine ca si gadget dar nu as face retrofit.

Sent from my iPhone using Tapatalk
0

Share this topic:

Page 1 of 1
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

1 User(s) are reading this topic
0 members, 1 guests, 0 anonymous users

www.bmwclub.ro trafic.ro