Jump to content

BMW Road Map Europe Professional CCC 2018


Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Salutare,intrebare de necunoscator....merge pentru 320 din 03.2009,navigatie " S606A Navigation system Business

 

S698A Area-Code 2 for DVD.....adica din ce ma stiu eu,navigatia mica ?

 

Multumesc anticipat !!

nu merge

Professional CCC

Link to comment
Share on other sites

Salutare,intrebare de necunoscator....merge pentru 320 din 03.2009,navigatie " S606A Navigation system Business

 

S698A Area-Code 2 for DVD.....adica din ce ma stiu eu,navigatia mica ?

 

Multumesc anticipat !!

Pt tine

https://my.pcloud.com/publink/show?code=XZY4WAZrs5ORsbzoAh61DBKc7cObYMNIu2y

 

Harta 2017 ultima ( business) cu romania inclusa

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

post-89208-0-15612900-1529622232_thumb.jpg

Seara buna, functioneaza si la:

Type Code WZ51

E Series F25 ()

Series X

Type GEFZG

Model X3 XDRIVE20D

an fabricatie 2014

S606A Navigation system Business

S698A Area-Code 2 for DVD

 

Muitumesc.

 

Acesta este harta instalata, ce harta pot instala sau nu merge instalata si trebuie sa folosesc un DVD permanent. Va rog ajutor, multumesc.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
salut,merci fain . merge dar am o intrebare. am bagat cele 3 discuri pe rand si l-am lasat cate minim 5 minute cu masina oprita cum mi-a cerut pt update dar acum de cate ori schimb un disc cu altul imi cere sa o opresc pt 5 minute, o fi vreo problema sau e normal. specific am un e 60lci 2007 dar cu navi prof cu 2 fante ca pe non facelift Edited by pedro
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...

Salutare

cu ajutorul vostru (multumesc frumos) am descarcat si am facut 3 DVU-uri diferite cu ROAD MAP PROFESSIONAL 2017 SI 2018..TOATE MERG PERFECT ...dar, imi apar doar strazile si atat..nimic POI, SPEEDCAM..ETC.

Masina mea este un 320 din 08/2006 cu ecran mare varianta menu maro...nu gri.Ce pot sa fac??

SeteazĂŁ din meniul navigației ce vrei sĂŁ-și afișeze...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Pt bmw e91 din 2009 fara usb in torpedo ce harta imi trebuie pt romania??? Mersi

 

Cate butoane ai pe langa joystick? Daca ai doar cel de "menu" inseamna ca ai varianta asta CCC. Daca ai mai multe de genu "option", "Back", "Nav" etc atunci ar trebui sa ai navigatie CIC, caz in care ai nevoie de cod FSC si altfel de harti care se incarca de pe DVD pe HDD-ul masinii.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

salutare, merge si pe bwm e60 2007 navi mic? pe acest model nu am harta cu Romania, daca aveti idee cum se poate descarca/instala m-ar ajutat foarte mult, multumesc

 

Salut. Pentru modelul tau sunt harti modificate care contin si Romania. Sunt doua variante: cu baza de date de la Mercedes si cu baza de date de la Audi. Este un coleg pe forum care le are.

 

Edit: Aici http://www.bmwclub.ro/forums/topic/177926-bmw-business-20162017-custom-map-converted-from-mercedes-ntg2-navigation-system/page__hl__business

Edited by manole2000
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.