Jump to content

Harta cu pozitia incarcatoarelor


Bala

Recommended Posts

  • 2 months later...

Stii cumva daca Renovatio a inceput sa ceara bani si la statiile din Kaufland. Vreau sa decid daca imi achizitionez sau nu cardul...

 

Din ce stiu eu, Kaufland le-a spus sa isi ia jucariile daca cer bani pt incarcarea pe terenul Kaufland. Nu am incercat sa vad daca inca merge.

 

Chiar, ce card voiai sa-ti faci? Eu am facut cerere acum 2 luni, nu mi-a venit si il cerusem pe cel fara tarif lunar. Le mai trimit un mail acum...

 

M-am uitat pe site-ul pus de tine Bala , asa din curiozitate ... pe ruta C-ta / Bucuresti nici o statie . Pfu! Nici o benzinarie nu a vrut sa investeasca in chestia asta!

 

Mda. Si e plin la mare de ele :pardon:

 

Am inteles ca cei de la CNAIR sunt praf. Ar putea pune cateva statii chiar ei.

 

In parcari pe autostrada, cel putin pe Timisoara - Margina sunt cutii si pare a fi tras trifazic in ele. Mai e doar un pas dar nu ai cu cine

Edited by Bala
Link to comment
Share on other sites

Sunt convins ca mai sunt destule tronsoane de drum "cu interes general" prin tara unde lipsesc statiile astea. Eu m-am uitat la C-ta / Buc , doar asa gandindu-ma ca poate sunt multi tineri ce si-au luat o electrica si ar vrea sa vina pe litoral cu ele. Chiar daca pierd ceva timp printr-o benzinarie / parcare cu incarcat-ul masinii.

 

 

In parcari pe autostrada, cel putin pe Timisoara - Margina sunt cutii si pare a fi tras trifazic in ele. Mai e doar un pas dar nu ai cu cine

Ha, se pare ca ai si tu un fix : trifazica aveti? :console:

No offence man! :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

:)

 

Da. De cand cu masina electrica, vad prize peste tot.

 

Ieri eram cu juniorul la antrenament la fotbal. In parcare era o cutie mare, ruginita si urata din care iesea o priza trifazica. Pare a fi parte din inatalatia de nocturna de la stadionul Dan Paltinisanu.

 

Nu aveam incarcatorul cu priza trifazica la mine ca incercam sa vad daca incarca :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

am eu card la kaufland , e free . mergi la magazin si ceri cardul,daca l au ti l dau pe loc!

ca si benzinarii sunt rompetrol (statiile noi) care au statii de 50kw,etu prize de 22kw...iar din am citit urmeza Omv sa inroduca si ei statii de 50kw,nu stiu daca este omv pe autostrada spre mare,doar petrom cred!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.