Jump to content

Quaife LSD


Alpina

Recommended Posts

Scopul acestui topic este sa incerc sa adun un numar de 4-5 oameni care vor sa comande diferential Quaife LSD.

Pana acum suntem 2 persoane, am facut o discutie la Birds Auto si am obtinut de la pretul de lista un discount X.

Daca comanda contile peste 4 bucati discountul se dubleaza.

 

Daca cineva este curios sa ne "lipim" la o comanda sa scrie aici sau PM.

Link to comment
Share on other sites

Inteleg ce zici tu si ai dreptatea ta.......... dar eu Quaife vreau sa-mi pun pe masina si vreau sa iau intregul diferential facut la ei in fabrica....Nu vreau kit de conversie ca sa-mi dau de lucru singur si sa ajung in situatia sa nu o mai scot la capat.

Cumpar diferentialul il pun pe masina la modul "plug&play". La maina mea ma costa in jur de 2000 lire si daca vreau sa le trimit ulterior diferentialul OEM de pe masina mea....imi returneaza 750 lire.

 

Stiu ca distractia asta costa dar vreau sa iasa un lucru bun. E masina pe care o folosesc zilnic..nu e masina de competitii.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.