Jump to content

Vand Bmw E60 2.2 Bezina Volan Dreapta


Americanuuu

Recommended Posts

Salutari tuturor

 

M-am decis sa-mi vand E60-ul deoarece s-a stricat si intre timp mi-am luat o alta masina.

Din nefericire masina se afla tot in marea britanie unde locuiesc, insa o pot aduce daca este cineva interesat aici (in caz contrat o vand acolo).

 

Problemele masinii consta in primul rand intr-un sunet usor ciudat sub masina, in faptul ca masina consuma ceva mai mult ulei decat normal si intr-o eroare in bord pe care nu am stat s-o descifrez si nici nu sunt prea interesat sa o rezolv, mai exact zice asa: "engine fault. High engine loads may damage catalyctic converter. Drive at reduced engine load." Bateria probabil nu mai este in parametrii normali, masina nefiind folosita de cateva luni de zile. Masina merge pe roti si nu are accidente. A fost si prin service si s-au schimbat unele piese insa nu mai am facturile.

 

Pretul masinii este de 1350euro, plus transportul cu platforma. Detalii gasiti si in cateogria "masina mea" de pe acest forum, http://www.bmwclub.ro/forums/topic/178110-bmw-seria-5-e60-22-4dr/page__p__2375716#entry2375716

 

Rog insistent pe cei ce nu vor sa cumpere, ci strict sa tasteze din lipsa de ocupatie, sa ramana pe modul offline si sa se abtina de la comentarii ce nu m-ar ajuta cu nimic. Nu vreau sa fraieresc pe nimeni, vand masina pentru ca are defecte iar aici orice reparatie marunta este extrem de costisitoare. De asemea mi-am achizitionat un seria 7 (Multumesc pentru felicitari :D) iar aceasta ocupa mult spatiu in curte.

 

Detalii suplimentare:

2 chei plus o cheie service

Acte pe numele meu

Locatia actuala: Marea Britanie

An: 2004

Kilometrajul: In jur de 125.000 (mile)

Pretul: 1350euro plus transportul uk-romania (bucuresti)

Edited by Americanuuu
  • Like 1
  • Downvote 4
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.