Jump to content

caut E90 xd / E83


alex230ro

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

caut in continuare X3 LCI ca si dotari ma intereseaza scaune incalzite, Ac,senzori parcare de preferat sub 200.000km (stiu e greu)

 

eu zic ca e imposiibl, nu greu. :)))

Dar nu inteleg chestia asta, toata lumea vrea sub 200 de mii km. Ce are daca are peste? Nu pricep de ce face pragul sub 200 mii face o masina mai buna.

Link to comment
Share on other sites

Repet greu, nu imposibil am gasit cateva masini luate de la nou cu carte service care a putut fi verificata,as alege si masina cu km mai multi daca ar avea intretinerea facuta cum trebuie.Legat de prag in principiu daca vreau sa o dau peste cativa ani va avea 230 250 mii km, daca iau una cu 250 mii am sanse sa ma duc peste 300 mii km si acolo e mai greu cu revânzarea.Altfem toti samsarii pun masinile la 170 mii-2000 mii km .

PS - am vecin pe strada X3 luat de nou 120.000 mii km deci se poate :p

O sa incerc sa ajung sa vad

 

https://www.olx.ro/oferta/bmw-x3-93-000-km-reali-accept-test-reprezentanta-IDaPeUZ.html

 

zice ca accepta test reprezentanta sa vedem unde are reviziile facute.ma rog masina e 2007 nu 2008 are 150 cai nu 163 vedem daca mai apar diferente :))

Edited by alex230ro
Link to comment
Share on other sites

Repet greu, nu imposibil am gasit cateva masini luate de la nou cu carte service care a putut fi verificata,as alege si masina cu km mai multi daca ar avea intretinerea facuta cum trebuie.Legat de prag in principiu daca vreau sa o dau peste cativa ani va avea 230 250 mii km, daca iau una cu 250 mii am sanse sa ma duc peste 300 mii km si acolo e mai greu cu revânzarea.Altfem toti samsarii pun masinile la 170 mii-2000 mii km .

PS - am vecin pe strada X3 luat de nou 120.000 mii km deci se poate :p

O sa incerc sa ajung sa vad

 

https://www.olx.ro/o...ta-IDaPeUZ.html

 

zice ca accepta test reprezentanta sa vedem unde are reviziile facute.ma rog masina e 2007 nu 2008 are 150 cai nu 163 vedem daca mai apar diferente :))

 

Cu revanzarea oricum va fi greu, indiferent ca are 250 de mii sau 350 de mii.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.