Jump to content

E90 3.0i US Spec Automata 6 Trepte Piele Trapa


mucalete

Recommended Posts

- BMW E90 325i UL (USA), motorizare 3.0 benzina, N52B30 cu 2996 cmc, detuned, 218 cp

- fabricatie 2005, model pt piata din SUA, cumparata din Miami, Florida, un singur proprietar inaintea mea

- 185.000 km

- cutie automata 6 trepte, mod sport si manual

- buton start/stop

- clima functionala

- 4 geamuri electrice

- perdeluta luneta electrica, perdelute geamuri spate

- oglinzi electrice

- comenzi volan

- pilot automat, cu functie de franare

- trapa (moonroof)

- senzori ploaie

- senzori presiune roti

- proiectoare

- pachet lumini

- interior piele, ornamente lemn

- cotiera fata refrigerata, cotiera spate cu suport de pahare

- cd player/mp3/radio BMW cu mufa AUX

- doua chei

- jante de aliaj pe 16", style 154 si cauciucuri de iarna bune (le pot pastra daca veniti cu rotile voastre si scad 150€ din pret)

 

- OFER FISCAL

 

- consum extraurban 7-8%, consum urban 12-13% (Bucuresti, aglomeratie)

- asigurare 600-700 lei pe an

- impozit 2160 lei pe an

 

VIN: WBAVB13556KX33801

 

PRET PT CASH 4999 EURO, L-AM NEGOCIAT EU DEJA, NU MAI E ROST DE NEGOCIERI

 

SCHIMBURI LA 6000 EURO

 

SCHIMB CU MASINI MAI IEFTINE SI DIFERENTA: Seria 1, Dacia Logan, Sandero, Renault Clio, Megane, Peugeot 207, 308, VW Polo, Golf, Passat, Skoda Fabia, Octavia, Citroen C3, C4 cu motoare mici pe gpl sau diesel (masini de uber si taxify), iau si doua masini la schimb daca din intamplare aveti ce caut eu

 

TEL: 0732852282

 

https://postimg.cc/gallery/2soj1s10o/

Edited by mucalete
  • Like 3
  • Downvote 8
Link to comment
Share on other sites

 

- OFER FISCAL

 

PRET PT CASH 4999 EURO, L-AM NEGOCIAT EU DEJA, NU MAI E ROST DE NEGOCIERI

 

 

Ce sa facem cu fiscalul oferit de tine? Nu mai e necesar de câțiva ani, viza se pune direct pe contractul de vânzare cumpĂŁrare.

Prețul zici ca l-ai negociat tu deja? Cu cine l-ai negociat? Negocierea presupune existența a minim 2 pĂŁrți....

  • Like 3
  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

Ce sa facem cu fiscalul oferit de tine? Nu mai e necesar de câțiva ani, viza se pune direct pe contractul de vânzare cumpĂŁrare.

Prețul zici ca l-ai negociat tu deja? Cu cine l-ai negociat? Negocierea presupune existența a minim 2 pĂŁrți....

 

Probabil omul se refera ca are datoriile platite si poate obtine viza de la financiar pe acele contracte de vanazre cumparare.

Singurul impediment al masinii este tocmai motorul, ca marea majoritate din cei cu buget de cateva mii de euro nu isi permite sa plasteasca impozitul de 2000 de lei pe an.

Daca nu te superi totusi, cum Dumnezeu sa consume 12 13 in aglomeratie in Bucuresti? :)))) In rest spor la vanzare, poate ar fi bine sa o pui si pe siteurile de profil sau chiar pe mobile.

  • Like 6
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

:))) Nu te incorda asa ca poate pocneste ceva. Pai cum sa nu fie problema impozitul pentru cineva care cauta un cotet din asta si are 5000 de euro pt masina? Tu gandesti inainte sa scrii? :))

 

https://www.auto-data.net/ro/bmw-3er-e90-325i-218hp-9930

Constructorul da consum urban mai mult decat obtii tu ( evident tu esti o somitate in domeniu si poti), dar mai ales in Bucuresti un 3.0 benzina nu consuma 12 decat in weekend. 10 11 consuma un 2.0 diesel in trafic aglomerat de Bucuresti. Daca ar fi cineva interesat de acest economic motor de 3000 benzina sunt sigur ca ai da-o instant. SAu mai bine tine-o daca e asa economica, impozitul nu te deranjeaza etc. E pacat sa o dai pe degeaba.

Daca nu iti convin comentariile, inchide topicul.

Nu e nimeni fascinat, nu stiu de unde impresia asta eronata.

  • Like 6
  • Downvote 4
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.