Jump to content

Bmw road map europe next 2018-2


Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Buna seara,

In primul rand tina sa ii multimesc lui patrutalex pentru harti.

Am cumparat un stick de 64gb si am formatat stickul exfat fara sa il denumesc, pot spune ca merge si asa, am pus cele 8 fisiere direct in radacina stickului si a mers din prima.

Din pacate a cerut cod de activare, urma sa il generez dupa ce primeam Cablul de date comandat din China, dar din nefericire pentru mine acum cere cod si pentru hatile vechi :LMAO: asa ca am ales calea cea mai rapida si usoara, am dat comada de cod FSC lifetime de aici LIFETIME FSC CODE NBT NEXT(nu merge pagina din uk postata mai sus).

Multumesc.

ps.revin cu un mesaj dupa ce primesc codul.

Edited by claudiu-cocrea
Link to comment
Share on other sites

Dupa dimineata cum am promis am revenit cu informatii cu privire la vanzatorul de coduri FSC de pe ebay.

Am dat comanda la 21:37 si am primit codul la 02:15, cred ca este lifetime deoarece am bagat codul si am deblocat hartile Europe Next 2015-2 iar dupa asta am pus stickul cu europe next 2018-2 si nu a mai cerut parola, acum se instaleaza.

Multumesc tuturor pentru informatii. :yahoo:

Edited by claudiu-cocrea
Link to comment
Share on other sites

Dupa dimineata cum am promis am revenit cu informatii cu privire la vanzatorul de coduri FSC de pe ebay.

Am dat comanda la 21:37 si am primit codul la 02:15, cred ca este lifetime deoarece am bagat codul si am deblocat hartile Europe Next 2015-2 iar dupa asta am pus stickul cu europe next 2018-2 si nu a mai cerut parola, acum se instaleaza.

Multumesc tuturor pentru informatii. :yahoo:

 

si daca o sa-ti ceara iar codul cand apare o harta noua, dai mail la indian-britanic si ii zici sa iti genereze iar codul. asta inseamna lifetime :D

Link to comment
Share on other sites

Salut,

Parca am citit pe undeva ceva asemĂŁnĂŁtor, cred ca ar fi indicat sa formatezi stickul din nou fat32 fĂŁrĂŁ denumire si sa scrii pe el arhiva, daca tot la fel face ar trebui sĂŁ ĂŽncerci sa o descarci din nou. La mine a mers din prima, 8 fișiere copiate la radacina stickului fara sa mai fie altceva pe stick. BaftĂŁ.

Edited by claudiu-cocrea
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

eu am patit cu next 2018-1 sa imi ceara codul, si din nou sa il ceara la 2018-2.

cod lifetime cica :)

dar indianul s-a conformat si mi-a generat un cod nou.

Indianu' talpa iute, cum te prinde cum te ... :D

 

Eu am CIC si la 2018-1 nu mi-a cerut nimic. Cu 2018-2 nu am incercat.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Salutare, pt generarea codului FSC de pe situl britanic ce ii scriu la descriere inainte de vin? doar Road map next 2018-2? pt harta care am descĂŁrcat-o aici mai trebuie mentionat ceva? e Europe full, e doar west, east? ma poate ajuta cineva? Am copiat harta pe stick totul e ok, mai trebuie doar sa dau comanda de FSC. Mersi anticipat.
Link to comment
Share on other sites

Dupa o comanda pe situl UK, am primit codul FSC la un interval de 4 ore. Am introdus si a functionat. Instalarea hartilor am realizat-o fara probleme de pe un stick nou de 64GB FAT32. Instalarea a durat fix 59min50 sec pe ceas. Functioneaza perfect. Multumesc!

Puteai si ntfs si dura 38 min

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.